Spis powszechny a utrata mieszkań

Opublikowano: 18.05.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 734

W 2019 roku Krzysztof Ator Woźniak ostrzegał, że nadejdzie światowy kryzys, który będzie sztucznie wywołany. Ostrzegał też, że PiS będzie wydawał gigantyczne pieniądze wprowadzając nowe podatki, głównie majątkowe – w tym jakiś rodzaj podatku katastralnego pod inną nazwą. Okazało się, że miał rację, a spis powszechny, podczas którego zadawano wiele pytań o nieruchomości, miał z tym związek. Podatek najpierw będzie wprowadzany stopniowo, a propaganda rządowa będzie szczuć obywateli na tych, którym w życiu się poszczęściło. PiS wykreuje nowego wroga publicznego, na którego będzie można przerzucić winę za swoje błędy, a ogłupiony naród w to uwierzy i poprze.

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.