Soros zbanował kolejny niezależny kanał na “You Tube”

Opublikowano: 03.04.2019 | Kategorie: Polityka, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 110

“You Tube” usunął kanał obsługujący podcast Joe Rogana w ciągu zaledwie trzy godziny po tym, jak finansowana przez George’a Sorosa gazeta “Media Matters” lobbowała ze jego usunięciem.

Kanał „The Free Speech Channel” zawierał ponad godzinny wywiad z Alexem Jonesem i Roganem nagrany w Austin w Teksasie. W ciągu trzech godzin od opublikowania artykułu w Media Matters nakłaniającego YouTube do usunięcia kanału, został on usunięty. Mimo, iż od ostatnich 6 miesięcy nie przesyłano na kanał żadnych treści, to został on wymazany tego samego popołudnia, w którym “Media Matters” opublikował swój artykuł.

W ubiegłym roku, w ciągu zaledwie 48 godzin Alex Jones został zbanowany przez prawie wszystkie największe platformy mediów społecznościowych. Od tego czasu wielkie firmy technologiczne bezwzględnie egzekwują zakaz, i jak widać usuwane są nawet kanały z filmami, które wspominają o Alexie Jonesie.

“You Tube” zamknął kanał, ponieważ gościem w nowym podcaście Joe Rogana, był Alex Jones.

“Media Matters” jest częściowo finansowany przez George’a Sorosa, a miliarder przekazał tej organizacji jeden milion dolarów.

Duża część pracy grupy skupia się obecnie na próbach cenzurowania i usuwania z platform konserwatystów. “Media Matters” ostatnio próbowała lobbować za tym, aby telewizja Fox News zwolniła prezentera telewizyjnego Tuckera Carlsona za obraźliwe dowcipy jakie robił 10 lat temu.

Usunięcie kanału “Free Speech Channel” po raz kolejny pokazuje jak “You Tube” współpracuje z lewicowymi grupami lobbingowymi, by umieszczać dysydenckie treści na czarnej liście, co podważa składane przez senatem słowa dyrektora generalnego Google (właściciela “You Tube”), Sundara Pichai, że firma nie cenzuruje treści na podstawie politycznych przekonań.

Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dawid
Użytkownik
Dawid

Jest już jakaś alternatywa dla youtube czy jeszcze nic?

Henryk Sclaveni
Użytkownik
Henryk Sclaveni

Dawid, jest mnóstwo serwisów tego typu, ale żeby było to zauważalne, musiałaby nastąpić masowa migracja użytkowników.

Cosmo
Użytkownik

Powtarzam po raz kolejny. Jeśli sytuacja z gigantami technologicznymi ma zachować status Quo, to należn zacząć masowo kasować swoje konta i nie wracać tak długo, aż nie zmieni się polityka tych firm. Najlepszym przykładem na politykę podwójnych standardów, jest ostatni ban dla wrealu24.pl na transmisje live z USA podczas protestów przeciw act 447.

george
Użytkownik
george

@Cosmo
No właśnie ap-ropo tego protestu przeciw act 447 w USA. Nie wiedziałem żadnego artykułu tutaj na WM na ten temat?

george
Użytkownik
george

@Admin
Dzięki za link. Musiałem przeoczyć :)