Soros mieszał się w polskie sprawy w latach 1988-1989

Opublikowano: 10.04.2019 | Kategorie: Historia, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1852

Drodzy Czytelnicy, Polska jest naszym wspólnym dobrem, Polska to nie tylko ziemia, terytorium, ale przede wszystkim naród i wspólnota, warto o tym pamiętać w dobie prób rozbicia naszego narodu za pośrednictwem pseudo obiektywnych mediów oraz pseudo polskich polityków. Z naszą Ojczyzną wiążą się także niedawno odtajnione przez Wielką Brytanię dokumenty opisujące Rzeczpospolitą z lat 1988-1989. Znajdują się tam informacje szalenie istotne, ponieważ zawierają wzmianki o pomocy ze strony Georga Sorosa i nieformalnych ustaleniach przy Okrągłym Stole, z którym de facto ściśle wiąże się tak zwana nocna zmiana.

A zatem, dysponujemy opublikowaną korespondencją wewnętrzną brytyjskiego rządu. Pierwszym ważnym faktem, który rzuca się nam w oczy jest dokument pokazujący, iż Bronisław Geremek był przekonany, że najbardziej odpowiednim kandydatem na stanowisko szefa Ministerstwa Spraw Zagranicznych, które notabene było kluczowe w ówczesnym czasie, jest niejaki Tadeusz Olechowski, pełniący tę funkcję w rządzie komunistów. Jednak to nie przeszkadzało w żaden sposób Geremkowi. To nie pierwszy tego typu przypadek gdzie komunizm prześlizguje się już do III RP.

Poniższy dokument jednoznacznie pokazuje, że Bronisław Geremek był pewien, że najlepszym kandydatem na stanowisko szefa MSZ jest Tadeusz Olechowski.

Dalej Bronisław Geremek w sposób wyraźnie paniczny poszukiwał dobrej rady, w kwestii poradzenia sobie z masowymi zwolnieniami, których fala rozpoczęła się przede wszystkim w przemyśle metalowym i samym górnictwie. To wówczas rozpoczęła się era wyprzedaży polskiego mienia, polskich przedsiębiorstw i fabryk w ręce obcego kapitału za bezcen. Skutkiem takiego obrotu rzeczy w niedalekiej perspektywie musiały zaistnieć masowe zwolnienia a w dalszej konsekwencji zubożenie narodu.

Hipolit Cegielski, wybitny polski przedsiębiorca, filolog, dziennikarz, społecznik, a nade wszystko wielki patriota żyjący latach 1813-1868 powiedział swego czasu, że: „Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.” Co miało miejsce w ostatnich latach w Polsce? Otóż pozwoliliśmy “zdrajcom” Polski zrujnować, zdewastować i zadłużyć cały nasz przemysł, handel i finanse, a następnie, za bezcen oddaliśmy to wszystko w obce ręce, głównie w niemieckie.

Poniższy dokument ujawnia paniczne próby poszukiwania przez Bronisława Geremka rady, w jaki sposób poradzić sobie z konsekwencjami masowych zwolnień.

Bronisław Geremek obawia się wzrostów cen podstawowych produktów, co może skutkować licznymi niepokojami społecznymi. Zaznacza się, iż taka sytuacja jest groźniejsza aniżeli tak zwana opozycja “twardogłowych” z PZPR czy sam Związek Sowiecki. Zatem transformacja ma dokonać się w oparciu o reformę ekonomiczną, i tutaj jest mowa o wsparciu z zewnątrz.

Szalenie ważnym jest informacja o pomocy oferowanej przez George’a Sorosa. Człowieka, który lobbuje stworzenie Stanów Zjednoczonych Europy i walczy z patriotyzmem oraz dotychczasowym systemem kulturalnym i moralnym. George Soros wedle wielu ekspertów jest jednym z najważniejszych masonów Starego Kontynentu.

Poniższy dokument przedstawia ofertę pomocy ze strony Żyda Georga Sorosa. Polska już w tamtym czasie stanowiła cel dla globalnie rozumianego syjonizmu.

Szokującym jest również sytuacja, w której Geremek otwarcie przyznaje, że wybór Generała Jaruzelskiego na ówczesnego prezydenta to jeden z ważnych elementów tak zwanej umowy okrągłostołowej w czasie, której, wedle ustaleń historyków, doszło do zdrady Rzeczpospolitej przez część działaczy Solidarności, którzy dogadali się z komunistami. To czarna karta historii Polski, której szczegóły coraz mocniej docierają do opinii publicznej.

W powyższym dokumencie Bronisław Geremek potwierdza, że wybór Generała Jaruzelskiego na prezydenta to element umowy okrągłostołowej.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Naród biednych, wyborem ich władzy . Ich władza, Narodu niedostatek. Ja, w osobie każdego zachowaniem władzy , tworzę dostatek, i własne potrzeby zaspakajam. Nikt przed “Ja”, każdy za !

hashi
Użytkownik
hashi

Ale co tu odtajniać przecież wiadomo to od dawna. Pytanie brzmi gdzie Soros się nie mieszał. Marionetka Rotshildów z nieograniczoną ilością sałaty.