Śmierć mózgu nie istnieje!

Opublikowano: 27.06.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Śmierć mózgu nie istnieje!

Liczba wyświetleń wpisu: 1175

Prawda o transplantologii jest przerażająca. Według polskiego prawa „Zgodnie z ustawą z dnia 1 lipca 2005 roku pobrania komórek, tkanek i narządów ze zwłok ludzkich można dokonać, jeżeli osoba zmarła nie wyraziła za życia sprzeciwu” w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów. Prawda jest jednak taka, że organy do transplantacji pobiera się od żywych ludzi, uznawanych arbitralnie przez lekarzy za „zmarłych”, gdyż organy z prawdziwych zwłok nie nadają się do przeszczepów. Jeszcze bardziej przerażające jest to, że istnieją udokumentowane medycznie przypadki osób uznawanych za zmarłe z powodu „śmierci mózgu”, które wybudzały się do życia. Rozmowa z o. dr n. med. Jackiem Norkowskim i prof. Jan Talarem, który ma na swoim koncie zawodowym takie przypadki.

Print Friendly, PDF & Email

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Rosjanom zaczną przeszczepiać narządy zwierząt

Wiele osób zmarło, choć miały szanse na przeszczep

Żydzi – handlarze organami ludzkimiDodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
pl Polski
X