Śmierć „lekiem” na biedę, depresję, bezdomność, niepełnosprawność

Opublikowano: 04.03.2023 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2440

Kanadyjskie Ministerstwo Sprawiedliwości opublikowało serię tweetów, które promują krajowy program eutanazji (MAiD) jako „wybór” dla Kanadyjczyków, 23 lutego Departament Sprawiedliwości opublikował serię tweetów „Czy wiesz, że”, aby zwrócić uwagę na kanadyjski program MAiD.

Jeden z MAiD, o którym mówi tweet, to „reżim”, który ma pomóc tym, którzy mają „autonomię i wolność wyboru”.

Reagując na posty w mediach społecznościowych, Angelina Ireland z Delta Hospice Society pro-life powiedziała w rozmowie z „Life Site News”, że pokazuje, to jak kanadyjskie „szwadrony śmierci” z dnia na dzień zaczynają działać coraz śmielej i ludzie muszą zacząć z nimi walczyć, sprzeciwiając się zaniedbywaniu opieki paliatywnej.

Ireland stwierdziła, że najwyraźniej ​​zapomina się o innym „wyborze” ludzi, – aby „żyć” i mieć „swobodę dostępu do opieki zdrowotnej, za którą wszyscy drogo płacimy poprzez nasze ogromne obciążenia podatkowe”.

„Zabijanie jest tanie, a śmierć przedstawiana jest nam jako panaceum na wszystkie nasze problemy: niepełnosprawność, przewlekłe choroby, biedę, depresję, bezdomność” – dodaje.

Jej zdaniem te tweety służą jako przypomnienie, jak daleko zaszedł już reżim śmierci w Kanadzie. „Następnym krokiem będą reklamy Tourism Canada [z hasłem] »Przyjedź do Kanady i się zabij«”.

Liberalny rząd Trudeau po raz pierwszy zalegalizował eutanazję w 2016 roku i od tego czasu nadal naciska na dalsze rozszerzanie tego, kto może kwalifikować się do śmierci usankcjonowanej przez państwo. Wraz z uchwaleniem ustawy C-7 z 2021 r. eutanazja została otwarta nie tylko dla osób nieuleczalnie chorych, ale także dla przewlekle chorych.

Ustawa C-7 zawierała również przepis rozszerzający eutanazję na osoby cierpiące wyłącznie na choroby psychiczne, środek, który został opóźniony do marca 2024 r. po znacznym sprzeciwie ze strony grup pro-life i konserwatywnych polityków.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSite.News.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 04.03.2023 17:43

    No cóż…depopulacja po kryjomu jest kosztowna,Wyreklamowanie jej i przedstawienie w atrakcyjnej formie jest tańsze.

  2. agama 04.03.2023 20:55

    za wiele z tych tragedii odpowiadają politycy, więc raczej na sobie powinni przeprowadzić eutanazję dla dobra większości

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.