Służby osaczyły KWW 1Polska

Opublikowano: 28.08.2019 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1313

Komitet Wyborczy Wyborców 1Polska Ruch Oddolny został zinfiltrowany przez służby, miał być przejęty i przeinaczony. W obawie o bezpieczeństwo Mariusza Olczaka, pełnomocnika wyborczego tego projektu, projekt 1Polska został rozwiązany. Była to strasznie trudna decyzja, ale taką ostatecznie podjęli Konrad Daniel i Mariusz Olczak.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Stanlley 28.08.2019 21:15

  Bardzo trafny komentarz :https://www.youtube.com/watch?v=yzIFsHrmSsk

  Zamykając komitet napluł pan w twar tym wszystkim co poświęcili i czas i pieniądze angażując się w całe przedsięwzięcie! I teraz co? Do Konfederacji by stopniowo PIS (Prawo i Pięść) ich przejęło?

 2. janpol 28.08.2019 22:11

  Noż kurka wodna! Ja to powinienem barć kasę za “jasnowidzenie” jak Jackowski! Toż czy ja tego nie przewidziałem? https://wolnemedia.net/a-taki-fajny-kanal-byl/

  Niestety to nie “jasnowidzenie” tylko umiejętność obserwacji i wyciągania logicznych wniosków! Szkoda, że jest to BAAAAAAAARDZO rzadka umiejętność. Ile razy mam powtarzać, że w państwie mafijno – policyjnym jakim jest prl – bis najlepszą i najszybszą metodą na zmiany na lepsze jest MASOWY RUCH SPRZECIWU a sposób na to to oczywiście opisany już wcześniej przeze mnie https://wolnemedia.net/wybory-wybieramy-my-czy-oni/

 3. mike 29.08.2019 03:42

  Standardowe działanie służb przeciwko narodowi. Jeszcze byśmy stali się bardziej wolni i co wtedy z interesami korporacji, polityków i innych państw…

 4. mike 29.08.2019 03:58

  Zresztą podobnie przejęto wszystkie ruchy rewolucyjne na przestrzeni wieków. Wrzucono agentów na przywódców i wymieniono jeden system zniewolenia na inny.

  Swoją drogą uważam że walka z systemem przy pomocy narzędzi systemu jest absolutnie bezsensowna.

 5. Fenix 29.08.2019 08:01

  Konrad masz moc zostać prezydentem uczciwej , jawnej Polski. Masz poparcie 1 Polska -społeczeństwa. Odwaga sprzyja zwycięstwu! Ja, wspieram cię jednym głosem Polski. Jeśli nie można ruszyć oddolnie ? Trzeba ruszyć górę !!! Nie miej autorytetów . Wykorzystuj Boga , bądź autorytetem dla samego siebie .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.