Służba zdrowia upada

Opublikowano: 09.04.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1174

24 godziny z ratownikami medycznymi pozwalają zrozumieć, dlaczego polski system ochrony zdrowia nie radzi sobie w czasie pandemii. W Polsce w ubiegłym roku zanotowano najwięcej zgonów od czasu II wojny światowej. Znaleźliśmy się także w czołówce państw pod względem tzw. nadliczbowych zgonów. Zobacz opowieść o tym, jak bardzo rzeczywistość różni się od uprawianej przez władzę i prorządowe media propagandy sukcesu. Film „Ostry cień mgły” to reporterski zapis 24-godzinnego dyżuru pełnionego przez dwójkę ratowników medycznych z warszawskiego Mokotowa: Zuzę Stepnowską i Michała Drożdża. Dziennikarz „Onetu” towarzyszył im przez całą dobę, przyglądając się ich pracy w warunkach szalejącej pandemii.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 4,25 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Punkt Zero
Użytkownik

Rozmawiałem wczoraj z tzw. pracownikiem służby zdrowia i szczerość z jaką opowiedział o swojej pracy i tym co wyprawia się w szpitalach zrobiła na mnie wrażenie. Jak ktoś umiera, to mają problemy z dokumentacją, z ciałem itd. więc obligatoryjnie wpisują Covid. Na dodatek, jest to kolejna osoba która wprost przyznała, że byliby głupi robiąc inaczej bo do Covidian jest dofinansowanie a Nie – Covidian, nie.
Jak zwykle, postawiono na chciwość i lenistwo, to takie przewidywalne i nudne…

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

Bo dzięki temu dalej mam obowiązek noszenia ścierki na mordzie, gdyż statystyki im rosną i pandemia narasta.

Cami
Użytkownik
Cami

@punktzero, wreszcie maja jak ukrywac bledy lekarskie i smierci pooperacyjne, i prokuratora maja z glowy i kasiora dodatnia – toz to niczym nie zaczyna sie roznic od lowcow skor lodzkich po pavulonie, normalnie wilk syty owca cala :( jeszcze niech dojdzie aborcja i zyc nie umierac lekarzyku/wypisywaczu bezmyslny recept – dziel i rzad za lapowy, Panem swiata zostaniesz :(