Śledztwo ws. śmierci ufologa zostanie reaktywowane

Opublikowano: 13.01.2019 | Kategorie: Paranauka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2903

Śmierć znanego ufologa i pisarza Maxa Spiersa do której doszło w 2016 roku w Polsce, już od samego początku była owiana tajemnicą. Z jakiegoś powodu, ten 39 mężczyzna, został znaleziony martwy na sofie w mieszkaniu znajomych w Warszawie. Teraz, po prawie 3 latach od jego śmierci, śledztwo w tej sprawie zbliża się do kolejnego etapu.

Zgodnie z relacjami rodziny i znajomych Spiersa, już kilka tygodni przed swoją śmiercią, mężczyzna coraz bardziej podejrzewał, że zostanie zamordowany przez jakieś nieznane siły. Rzekomo napisał on nawet wiadomość tekstową do swojej matki, w której to wprost poinformował ją, że jeśli coś mu się stanie, powinna to zbadać.

Zapewne uznano by to jedynie za majaki paranoika, jednak już w kilka dni później, Spiers zaczął wymiotować dziwnym czarnym płynem i niedługo potem znaleziono go martwego na sofie.

Polskie służby, nie uznały jednak aby był sens przeprowadzania autopsji mężczyzny i oficjalnie stwierdziły, że zmarł on z przyczyn naturalnych. Wiarygodność relacji głoszonych przez Maxa Spiersa była wielokrotnie poddawana w wątpliwość przez innych członków społeczności spiskowej. Nie jest to zresztą dziwne biorąc pod uwagę, że mężczyzna twierdzący iż w dzieciństwie był szkolony na superżołnierza w ramach ściśle tajnego programu powinien budzić pewną konsternację.

Podczas swojej działalności ufologicznej, Spiers zajmował się między innymi tropieniem spisków, badaniem obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających czy też ukrywanych rządowych projektów. Co ciekawe, krótko przed śmiercią Spiers rozpoczął projekt, którego obiektem byli politycy, celebryci, wybitni magnaci biznesowi. Stąd też trudno nie dojść do wniosku iż faktycznie, mógł on natrafić na ślady jakiegoś spisku który kosztował go życie.

Niestety, nie ma pewności jakie aspekty działania elit były badane przez Spiersa. Jego matka twierdziła iż celem brytyjczyka było “ujawnienie czarnej magii” praktykowanej rzekomo wśród polityków i celebrytów najwyższego szczebla. Tymczasem dziewczyna Spiersa twierdziła, iż jej partner ścigał istoty z innych wymiarów. W tym samym czasie, kolega Spiersa, Miles Johnson w wywiadzie dla BBC stwierdził, że kosmici najprawdopodobniej byli w jakiś sposób zaangażowani w śmierć jego przyjaciela.

Przez ostatnie kilka lat wydawało się że sprawa śmierci badacza została zamknięta jednak całkiem niedawno. Brytyjski sąd ogłosił rozpoczęcie otwartego dochodzenia w celu zbadania śmierci Spiersa. Dochodzenie odbędzie się w Guildhall w Sandwich, Kent i potrwa cztery dni. W tym czasie polscy śledczy mają przedstawić dowody i zeznania od świadków w tej sprawie. Zeznania zostaną złożone między innymi przez przyjaciółkę, z którą Spiers przebywał w chwili swojej śmierci oraz polskiego patologa, który oświadczył, że śmierć Spiersa została spowodowana zapaleniem płuc i przedawkowaniem leków. Niewykluczone, że już wkrótce dowiemy się czy jest to prawda.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: UK.News.Yahoo.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.