Ślady atomowej zagłady na Marsie

Opublikowano: 21.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 746

Fizyk John Brandenburg w czasie jednej z konferencji planetarnej współorganizowanej przez NASA przedstawił nowe dowody potwierdzające, że na czerwonej planecie doszło do potężnych wybuchów nuklearnych, które całkowicie przeobraziły jej wygląd, czyniąc ją dosłownym wrakiem. Brandenburg przedstawił dokładne dane geofizyczne, które jego zdaniem można tłumaczyć jako pozostałości po atomowej zagładzie planety. Fizyk zwrócił uwagę na nadnaturalne stężenie i skoncentrowanie toru i radioaktywnego potasu w dwóch odległych od siebie regionach znajdujących się naprzeciwko siebie.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 5 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.