Skutki uboczne po szczepieniu u Lewandowskiego

Opublikowano: 27.05.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1350

https://www.youtube.com/watch?v=IKCUnG7_xeA

Jak pisze „Onet”: „We wtorek chętni piłkarze zaszczepili się przeciwko koronawirusowi preparatem firmy Johnson & Johnson. W sumie zaszczepiło się 19 graczy, niektórzy zdecydowali się na to dopiero po rozmowach z lekarzem, który wyjaśniał działanie preparatu. Czterech odczuło skutki uboczne – Robert Lewandowski, Jakub Moder, Arkadiusz Milik oraz Kamil Jóźwiak. Z tego powodu nie uczestniczyli w porannych zajęciach”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.