Skopał po twarzy 16-latkę, bo jechała bez maseczki

Opublikowano: 06.10.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1542

W Birmingham doszło do brutalnego ataku na nastolatkę, która nie nosiła maseczki. W autobusie dorosły mężczyzny skopał dziewczynę po twarzy, a w tle słyszymy również rasistowskie wyzwiska. Całe zajście zostało nagrane, a później opublikowane w internecie. Jak to wyglądało? Zobaczcie sami!

Na poniższym filmu można prześledzić w jaki sposób dochodzi do konfliktu między dwójką (a w zasadzie trójką!) pasażerów autobusu w Birmingham, jak się on rozwija i eskaluje. Po jednej stronie mamy parę w średnim wieku, po drugiej – „szesnastolatkę”. Ich kłótnia był spowodowana brakiem maseczki – dziewczyna nie zakryła swojej twarzy korzystając z komunikacji zbiorowej.

„Mówię tylko, że załóż maskę! Nie jestem rasistą, ale wirus występuje częściej u rasy czarnej i Azjatów. Załóż swoją pi****oną maskę!” – słyszymy jak krzyczy mężczyzna. Nastolatka coś odpowiada, ale nie słyszymy tego, bo znowu kobieta krzyczy na nią, mówiąc “dlaczego muszę jechać autobusem i znosić siedzącą obok nas ciebie bez maski?”. „Gdybyś nie miała tylko 16 lat, znokautowałbym cię do cholery” – dodaje mężczyzna. Nie wszystko da się usłyszeć, ale bardzo szybko dochodzi do zamieszania, gdy starszy mężczyzna uderza nogą w twarz kobietę…

Nie jest jasne, kto nakręcił klip, ale wydaje się, że był to współpasażer. Filmik szybko wylądował w sieci i był szeroko komentowany. A co wy o nim sądzicie? Jakie jest wasze zdanie na temat tych wydarzeń?

Autorstwo: Remigiusz Wiśniewski
Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

Nie ma to jak kulturalne i tolerancyjne społeczeństwo GB…. zawsze błyszczeli :)

Arcetron
Użytkownik
Arcetron

Nie wszyscy ludzie są świadomi ze maseczki nie chronią nas od wirusów a od mandatu za brak maseczki .

Test jakości ochrony maseczki przed zarażeniem jest prosty:
– nakładamy maseczkę na twarz i jakaś perfumę w spraju i psikamy około 1 metra od maseczki , jeśli nasz nos nie poczuje zapachu perfumy to jesteśmy bezpieczni

Która maseczka przejdzie taki test ??? tylko maski wojskowe . . ., to nie znaczy ze jesteśmy chronieni, przez uszy wirusy mogą się dostać do organizmu

Fenix
Użytkownik
Fenix

Skoro maseczki nie chronią przed wirusem, to bez sensu jest ich zakładanie, proste! Covid/owcy iluzją strachu . Inscenizacja maseczek prowokacją do zachowań nienormalnych. Wymysł władzy ,i podporządkowanie ludzi , efekt niemoralne prawo narzucone . II wojna światowa, żydzi oznakowani opaskami , przeciwnicy zabijani .III wojna się zbliża, przeciwnicy maseczek i szczepień , izolowani i zabijani ?

Fenix
Użytkownik
Fenix

Ludzie upominamy się o zwrócenie władzy osobistej , w osobie ” Ja”,nasza jedność !