Skopał po twarzy 16-latkę, bo jechała bez maseczki

Opublikowano: 06.10.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2032

W Birmingham doszło do brutalnego ataku na nastolatkę, która nie nosiła maseczki. W autobusie dorosły mężczyzny skopał dziewczynę po twarzy, a w tle słyszymy również rasistowskie wyzwiska. Całe zajście zostało nagrane, a później opublikowane w internecie. Jak to wyglądało? Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=Apf-TRCUdHY

Na poniższym filmu można prześledzić w jaki sposób dochodzi do konfliktu między dwójką (a w zasadzie trójką!) pasażerów autobusu w Birmingham, jak się on rozwija i eskaluje. Po jednej stronie mamy parę w średnim wieku, po drugiej – „szesnastolatkę”. Ich kłótnia był spowodowana brakiem maseczki – dziewczyna nie zakryła swojej twarzy korzystając z komunikacji zbiorowej.

„Mówię tylko, że załóż maskę! Nie jestem rasistą, ale wirus występuje częściej u rasy czarnej i Azjatów. Załóż swoją pi****oną maskę!” – słyszymy jak krzyczy mężczyzna. Nastolatka coś odpowiada, ale nie słyszymy tego, bo znowu kobieta krzyczy na nią, mówiąc “dlaczego muszę jechać autobusem i znosić siedzącą obok nas ciebie bez maski?”. „Gdybyś nie miała tylko 16 lat, znokautowałbym cię do cholery” – dodaje mężczyzna. Nie wszystko da się usłyszeć, ale bardzo szybko dochodzi do zamieszania, gdy starszy mężczyzna uderza nogą w twarz kobietę…

Nie jest jasne, kto nakręcił klip, ale wydaje się, że był to współpasażer. Filmik szybko wylądował w sieci i był szeroko komentowany. A co wy o nim sądzicie? Jakie jest wasze zdanie na temat tych wydarzeń?

Autorstwo: Remigiusz Wiśniewski
Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

Nie ma to jak kulturalne i tolerancyjne społeczeństwo GB…. zawsze błyszczeli :)

Fenix
Użytkownik
Fenix

Skoro maseczki nie chronią przed wirusem, to bez sensu jest ich zakładanie, proste! Covid/owcy iluzją strachu . Inscenizacja maseczek prowokacją do zachowań nienormalnych. Wymysł władzy ,i podporządkowanie ludzi , efekt niemoralne prawo narzucone . II wojna światowa, żydzi oznakowani opaskami , przeciwnicy zabijani .III wojna się zbliża, przeciwnicy maseczek i szczepień , izolowani i zabijani ?

Fenix
Użytkownik
Fenix

Ludzie upominamy się o zwrócenie władzy osobistej , w osobie ” Ja”,nasza jedność !