Skład chemtrails w końcu został ustalony

Opublikowano: 12.02.2015 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 821

Przez 20 ostatnich lat, mimo prób uzyskania odpowiedzi, materiał źródłowy smug chemtrails pozostawał tajemnicą.

Wreszcie udało się zidentyfikować oczywisty materiał bazowy chemtrails rozpylanych z samolotów rządowych i pozarządowych, jakie powodują powstanie smug podobnych do chmur oraz deszcz cząsteczek materiałów odblaskowych w atmosferze. To odpady węglowe, lotne popioły powstające w elektrowni węglowej podczas spalania węgla.

Prawie 13-minutowy film przedstawia podstawową analizę naukową odpadów po spaleniu węgla identyfikując lotny popiół zawierający głównie tlenek glinu – około 30%.

Widocznie popiół węglowy jest trudny do przeróbki i bardzo kosztowny w składowaniu, problem wart coś około miliard dolarów na jedną elektrownię, jak sugeruje film. Jednak taki popiół łatwo przetransportować z dala od elektrowni tymi samymi środkami transportu, jakimi dowozi się węgiel do elektrowni do spalenia. Ciężarówki i barki wodne są również wykorzystywane w transporcie do baz lotniczych celem rozpylania.

Wydaje się, że odbywa się tu ten sam proceder jak z fluorem: fluor, który jest trucizną protoplazmatyczną oraz odpadem toksycznym oraz toksyczne lotne popioły z węgla są wciskane w ludzkość na siłę, prawdopodobnie aby pozbyć się kosztownych odpadów. Pijemy fluor z naszych miejskich wodociągów pod pozorem, że będzie chronić nasze zęby. Od co najmniej dwóch dekad wiadomo, że oddychamy popiołem węglowym celowo rozpylanym jako część geoinżynierii pogodowej.

A oo kolejny film, który pokazuje i mówi o skrajnej lodowatej pogodzie w USA i wyzwalaniu do atmosfery arktycznego metanu z 08 stycznia 2015 r.

Jest tu komentarz, że wykonawcy planu spryskiwania nie pozwalają na powstanie niskiego ciśnienia po to, żeby kontrolować pogodę na Pacyfiku i zachodnim wybrzeżu USA. Chemtrailsy nad Kalifornią mają zapobiegać tworzeniu się niskiego ciśnienia, co może wyjaśniać, dlaczego w Kalifornii tak trudno o deszcz.

Na filmie jest mapa z towarzyszącą jej niesamowitą informacją. Temperatury w południowej Alasce w styczniu 2015 roku są bardzo wysokie, 7-9 stopni Celsjusza. To na pewno nie jest normalne! Co więcej, odbywa się bardzo silne rozpylanie chemtrails nad Zatoką Meksykańską, aby wypchnąć prąd strumieniowy wprost do Europy. Ciężka zima sezonu 2013-14 jest znów u nas znowu drugi raz z rzędu!

Tłumaczenie: Pluszowy Miś
Źródło oryginalne: Activistpost.com
Źródło polskie: Wolna Polska


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Rozbi 12.02.2015 14:46

  Chemtrailsy nad Kalifornią mają zapobiegać tworzeniu się niskiego ciśnienia, co może wyjaśniać, dlaczego w Kalifornii tak trudno o deszcz.
  Czy tylko mi opadły ręcę jak to przeczytałem?

  Rozumiem że 200 lat temu był to region podmokły nie pustynny na którym opady zdarzały się regularnie..

 2. bXXs 12.02.2015 23:02

  Co za trolisko to wypociło? Aby pozbyć się odpadów z elektrowni spalinowych powstała miedzynarodowa globalna agenda, milczenie rządów i zsynchronizowane opylanie gęsto zamieszkanych regionów ziemi?!
  GDYBY PRYSKALI 70% NASZEJ PLANETY jaką są OCEANY to by Nikt nie.marudził! LUDZIE SĄ ATAKOWANI CHEMICZNIE a nie pozyba się tlenku.glinu!
  Na szybie mojego samochodu codziennie rano ścieram srebrzystą “lakierową” warstewkę! To nie jest tlenek glinu! To nie jest pył! To jest coś co celowo jest zaprojektowane aby PRZYLEGAĆ do WSZYSTKIEGO.

  Skład i rodzaje chemtrails.jest od dawna BARDZO DOBRZE ZNANY!
  http://www.geoengineeringwatch.org

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.