„Skittles” promują akcję wspierającą ideologię LGBTQ+

Opublikowano: 30.05.2020 | Kategorie: Gospodarka, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 7

„Skittles z pasją okazuje wsparcie społeczności LGBTQ+” – powiedział w komunikacie Hank Izzo, wiceprezes do spraw Marketingu Mars Wrigley US. „Wierzymy, że rezygnacja z tęczy oznacza znacznie więcej niż tylko usuwanie kolorów z naszych zestawów Skittles, dlatego cieszymy się, że możemy przyczynić się do wsparcia społeczności LGBTQ+ poprzez partnerstwo z GLAAD, nie tylko w czerwcu, ale także przez cały obecny rok”.

Cukierki Skittles, znane ze swojej kultowej tęczy, zrzucają swój kolorowy symbol, aby w ten sposób świętować i wspierać społeczność LGBTQ+. W tym roku w czerwcu cukierki Skittles zrobią się szare, a jeden dolar za każde sprzedane opakowanie zostanie przekazany na GLAAD. Co to oznacza? Oznacza to między innymi to, że kupując paczkę szarych cukierków, przekazujesz przez proxy fundusze dla chociażby grup zrzeszających i promujących homoseksualizm.

Nowe opakowanie „szarych Skittles’ów” zostało podyktowane chęcią ukazania, czy też pewnego rodzaju wzmocnienia aprobaty dla idei, w myśl której to flaga LGBTQ+ jest, jak dodaje Hank Izzo: „jedyną tęczą, która się liczy”.

Reasumując, Skittles porzuca tęczę, aby uczcić społeczność LGBTQ+ na miesiąc czerwiec z możliwością wydłużenia na cały rok. Inicjatywa realizowana jest przy współpracy z grupą aktywistów gejowskich GLAAD. CNN tak komentuje całą akcję: „Skittles stają się bezbarwne jako produkt przez cały czerwiec. Akcji towarzyszy hasło «liczy się tylko #OneRainbow». Szare opakowania z limitowaną edycją trafią na półki CVS i wybranych sklepów.”

Mogłoby się wydawać, że sprawa jest w zasadzie błaha, ponieważ de facto, kogo na dłuższa metę interesuje opakowanie, skoro najważniejsza jest zawartość i smak cukierków. Jednak w tym przypadku jest inaczej, ponieważ mamy tutaj do czynienia z promowaniem i wspieraniem współczesnych zboczeń, które jeszcze kilka lat temu przez WHO były uznawane za problemy psychiczne.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o