Skierowana do szpitala psychiatrycznego

Opublikowano: 02.04.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 504

FINLANDIA. Rosjanka Walentina Putkonen zwróciła się do ambasady rosyjskiej w Finlandii z prośbą o pomoc prawną. Lokalne władze skierowały ją do szpitala psychiatrycznego po bezpodstawnym pozbawieniu jej praw rodzicielskich – poinformował Johan Bekman, przedstawiciel Rosjanki.

Według niego przyczyną stała się skarga sąsiadki, do której Rosjanka zwróciła się z pewnymi roszczeniami. W zeszłym roku Walentinie odebrano córkę, ponieważ matka zabraniała jej jeść słodyczy przed obiadem.

Bekman uważa, że w Finlandii coraz częściej zdarzają się przypadki bezpodstawnego odbierania dzieci Rosjankom oraz izolowania w szpitalach psychiatrycznych ludzi niewygodnych dla władzy.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
fm
Użytkownik

W Polsce to standard, że zamyka się niewygodnych ludzi w szpitalach psychiatrycznych..

zbig45
Użytkownik
zbig45

powoli, powoli, demokracje zamieniają się w totalitaryzmy! głupota i samowola wszechwładnych, zdemoralizowanych urzędników to przyczyna tego zła. odbieranie dzieci za ” ponury humor albo smutek”. rejestrowanie w sklepie jak ktoś kupi alkohol bo ” widocznie ma problemy że pije” nie podoba ci się decyzja urzędnika? to musisz iść na badania psychiatryczne bo widocznie jesteś nienormalny!

Il
Użytkownik

W Polsce uwaga też na tak zwane poradnie zdrowia psychicznego finansowane przez rządokratów za haracze (podatki) odebrane między innymi ludziom z problemami. Zamiast pomagać tak naprawdę rejestrują i kontrolują ludzi z problemami w wielu przypadkach nie pomagając.
To taki paradoks, najpierw płacisz podatki i inne opłaty, później tych podatków i opłat przybywa a na końcu bankrutujesz i fiksujesz a rządokratyczni spece od psychomanipulacji dokonują eutanazji i przejmują twój majątek.

Rosjankom Finowie dzieci zabierają pod byle pretekstem zapewne w odwecie za wojnę Radziecko-Fińską i późniejsze konflikty.

Prometeo
Użytkownik
Prometeo

chorobę psychiczną można łatwo wywołać u każdego kto nie zdaje sobie sprawy z tego iż jest ofiarą takiego zabiegu wystarczy że dwie lub więcej osób zbudują atmosferę osaczenia bardzo łatwe jeśli ofiara nie wie że te osoby się znają. Praktykowane w u niektórych dzikich plemion składających ofiary z ludzi wytypowanych z wlasnego plemienia ofiara taka doprowadzana była do takiego stanu psychicznego że dobrowolnie pozwalała się zamordować Obecnie terminologia psychiatryczna posiada tyle pojęć że nieuczciwy psycholog tudzież następny w kolejności psychiatra może przypisać chorobę każdemu np. charyzma jest odmianą schizofrenii i jednocześnie cechą pożądaną na niektórych stanowiskach. tak mnie się zdaje bo czemu oni tam są ?
a tak poważnie to powinny istnieć jakieś mechanizmy dające możliwość obrony przed takim traktowaniem

Stanlley
Użytkownik

chorobę psychiczną można byo już dawno temu wywolać farmakologicznie. Już w latach 60 sużyb specjalne mialy środki powodujące tak silną depresję że prowadzila do samobójstwa. Przypominacie sobie samobójstwo pewnego przewodniczącego partii a wcześniej jego zastępcy? Szczęśliwy mąż i ojciec mający plany na przyszość (prawdopodobnie dodatkowo dostawal środek powodujący euforię) a dwa dni później w gębokiej depresji popelniajacy samobójstwo…

Prometeo
Użytkownik
Prometeo

cóż w normalnych warunkach nikt nie popełnia samobójstwa a jeśli tak to powinni być odszukani sprawcy bo doprowadzić kogoś do samobójstwa to to samo co zabić ale wracając do głównego tematu to czy problemy tego typu nie wynikają z różnic Rosjanka w Finlandii Polka w Niemczech Odmienne podejście do wychowania dzieci inna tradycja kultura i zderzenie światów Te migracje i mieszanie kultur to prawdziwe paskudztwo

jo
Gość
jo

W Polsce oddziały psychiatryczne pozapychane są pacjentami, którzy “leczeni” są na wnioski sądów lub “kochającej” rodziny. Standardem jest wywożenie staruszków z domów i lokowanie ich w psychiatrykach. Korzystają na tym “kieszenie” lekarzy, którzy uprawiają ten proceder od lat. Idą święta i kto zajrzy na oddział psychiatryczny sam może się o tym przekonać :-(