Skażone zboże trafia na polski rynek

Opublikowano: 24.03.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2623

Dwa vlogi Krzysztofa Atora Woźniaka na temat protestu rolników w Polsce.

Zaostrzają się protesty rolników, a przy okazji wychodzą na jaw niewygodne dla PiS-u informacje. Zboże z Ukrainy, które trafia do Polski, nie spełnia unijnych norm bezpieczeństwa żywnościowego (jest skażone). Sam Morawiecki przyznał, że problem istnieje — zboże z Ukrainy trafia na rynek polski, ponieważ transport nie jest plombowany (teraz obiecuje, że już będzie).

A oto jak media manipulują i kłamią nt. protestów rolników.

Źródło: YouTube.com [1] [2]


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Foxi 24.03.2023 10:24

    Ostatnio często słyszę o tym, że bardzo dużo ludzi narzeka o zasypianiu w chwilę po posiłku złożonym z węglowodanów (chleba). Rok temu tego zjawiska nie było, po posiłku zasypiali tylko cukrzycy, a obecnie każdy jak popadnie ma z tym problem.

  2. Szwęda 24.03.2023 16:47

    Zamiast rezania Lachów teraz będzie ich wytruwanie milionami niczym szczury! Skoro większość Polaków znajduje się w letargu, nie dostrzega rzeczywistości lub/i zgadza się na ludobójcze działanie władz polskojęzycznych, no to cóż, sami sobie zgotują ten los. A jeszcze maja dojść pociski z zubożonego uranu, który będzie się pylił do ziemi, więc za jakiś czas będziemy mieli wszystko to co ze zboża WZBOGACONE!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.