Skażenie Odry – władza coś ukrywa?!

Opublikowano: 16.08.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1090

Kto jest odpowiedzialny za zanieczyszczenie Odry? Jaką kare dostanie sprawca katastrofy ekologicznej na rzece Odra. Czy Morze Bałtyckie jest zagrożone zanieczyszczeniem? Czy Rząd ukrywa sprawcę zanieczyszczenia Odry? Niemcy ostrzegają przed zanieczyszczeniem Bałtyku.

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 16.08.2022 11:21

    Mozliwe że to oni stoją za zatruciami. W sumie logiczne. jak iść to na całość….I tak społeczeństwo za to ,,zabuli,,…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.