Skandaliczna cenzura filmu o szczepieniach

Opublikowano: 31.03.2016 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1

Zapewne wiele osób słyszało o ostatnim skandalu okołoszczepiennym w USA. Dr Andrew Wakefield (bohaterski brytyjski lekarz naukowiec, który jako pierwszy zwrócił uwagę w literaturze naukowej na związek autyzmu ze szczepieniami, za co został profesjonalnie ukrzyżowany przez establishment medyczny i kartele farmacji) zrobił film dokumentalny wspólnie z filmowcami, niezależnymi naukowcami i lekarzami nt. szczepień.

Film pt. “Vaxxed – from Cover up to Catastrophe” ukazuje skandaliczną korupcję i kryminalne fałszerstwa w CDC, których celem było ukrywanie prawdy przed społeczeństwem o wielkiej toksyczności szczepień, odpowiedzialnych za bezprecedensowy w historii ludzkości medyczny holokaust milionów dzieci i ich tragiczne okaleczenie (CDC to amerykańska agencja rządowa kontroli chorób, która opracowuje kalendarze szczepień i jej oficjalnym zadaniem jest pilnowanie bezpieczeństwa szczepionek).

Wybitny aktor Robert de Niro, który ma syna chorego na autyzm poszczepienny, pierwotnie zgodził się pokazać film “Vaxxed” na swym festiwalu Tribeca, lecz pod groźbami karteli farmacji, CDC i skorumpowanego establishmentu medycznego film ten został zakazany, a De Niro musiał wycofać się z planu zaprezentowania go na festiwalu. Jest to najbardziej skandaliczny przykład korporacyjnej cenzury, która godzi w konstytucyjne prawa Amerykanów, bowiem wolność słowa jest gwarantowana w pierwszej poprawce do Konstytucji USA.

Ta cenzura przypomina najgorsze czasy hitlerowskie i stalinowskie, kiedy palono zakazane książki. Ale, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jak wiadomo, każda cenzura i zakaz tylko rozbudza społeczny apetyt na zdobycie zakazanego dzieła, więc doprowadziła do ogromnego wzrostu zainteresowania tym filmem na całym świecie. Film stał się niezwykle popularny właśnie dzięki cenzurze, bo ludzie wiedzą, że tak agresywne ukrywanie prawdy o szczepieniach oznacza, że rzeczywiście są one bardzo szkodliwe. Naturalnie, w dzisiejszych czasach niemożliwe jest utajnianie prawdy na dłuższą metę, więc możemy być pewni, że film wkrótce dotrze do milionów ludzi na świecie.

Społeczna petycja do dyrektorów festiwalu o przywrócenie pokazu filmu – w ciągu 2 dni zebrała ok. 30 000 podpisów, głównie od rodziców okaleczonych lub zabitych szczepieniami dzieci.

Autorstwo: prof. Maria Dorota Majewska
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
SzumAkustyczny
Użytkownik
SzumAkustyczny

“w dzisiejszych czasach niemożliwe jest utajnianie prawdy na dłuższą metę”

Jakaż lekka i cudowna była by to egzystencja, gdyby powyższe słowa oddawały faktyczny stan. Prędzej, czy później ktoś odkrywa mechanizmy realizowania intryg i podłych gier. Niestety tylko mechanizmy, a nie powody/motywacje. Powody dla których powstają (co rusz nowe) mechanizmy, wciąż pozostają nieznane dla tych, którzy ograniczają swoją uwagę tylko do mechanizmów.
Tak więc historia kołem się toczy i ciągle pieczemy ten sam chleb na różne sposoby.

Założenie autora, dot. działań medialnych w tej sprawie, niestety, pochopne. Jeżeli film faktycznie godził by w tak poważne interesy, to blokowano by go? czy wyśmiano?
Blokowanie – to zwracanie uwagi
Wyśmianie – zawsze skuteczne zaniża wagę sprawy

agama
Użytkownik

prawda ludziom wręcz w d..y włazi, ale co z tego, skoro to zombiaki, nawet nie poczują

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Ooootuż to. Goethe powiedział, że nie ma bardziej zniewolonego człowieka niż ten, który uważa, że jest wolny. Owczy pęd do wielu zidiociałych pomysłów gotuje nam nową ucztę dla demonów.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

@SzumAkustyczny

Generalnie zgadzam się z tym co napisałeś, z jednym małym wyjątkiem:
cytat :
“Blokowanie – to zwracanie uwagi
Wyśmianie – zawsze skuteczne zaniża wagę sprawy”.

Zastosowanie tych technik jeśli chodzi o ten film troszkę się nie sprawdza, bo w grę wchodzą małe dzieci i emocje jakie są przez nie wywoływane wśród dorosłego widza(rodziców).
Jedna za bardzo uszczypliwa uwaga, niosąca z sobą wydźwięk ośmieszenia, i ten który jej użył wobec tych małych niewinnych dzieci może dostać strzała powalającego go na kolana.
Nikt nie będzie ryzykował aby przypięto mu łatkę nieczułego s.k.u.r……
Następną sprawą jest pochodzie owych dzieciaczków. Należą one w większości(tak przypuszczam) do najwspanialszego narodu w historii tej planety, czyli są obywatelami ÓÓÓÓ EESSS AAAAA.
Gdyby sprawa dotyczyła jakiś tam “bachorów” z Afryki, Indii , a już nie daj Bóg pomiotów samych złych terrorystów chcących zabrać wolności najwspanialszemu narodowi, to wtedy bez ogródek można korzystać z najbrutalniejszych form ośmieszania przeciwnika.

Twórcy filmu sprytnie zablokowali cześć oręża propagandowego korporacjom , wiec te uciekają się “blokowania” …

PZDR