Skala absurdu w temacie UFO

Opublikowano: 03.10.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 403

Niezidentyfikowane obiekty latające to temat wokół którego istnieje wiele nieporozumień oraz uprzedzeń. Pomimo upublicznienia nagrań przez rząd USA, pomimo tego, że amerykański rząd publicznie przyznał, że nie wie czym są te obiekty, i pomimo istnienia specjalnego raportu opisującego, że obiekty te wykonują nadzwyczajne manewry bez widocznego środka napędu, w środowisku akademickim wciąż istnieje silny opór przed badaniem tego czy obiekty te mogą być pozaziemskiego pochodzenia. Co więcej, niestety w tym temacie w dalszym ciągu istnieje problem stygmatyzacji i często padają nieprawdziwe argumenty.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.