Siergiej Skripal wyszedł ze szpitala

Opublikowano: 19.05.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 717

Były oficer GRU Siergiej Skripal został wypisany ze szpitala, poinformował regionalny resort ochrony zdrowia.

Jego córka Julia, która nie tak silnie ucierpiała z powodu działania trucizny, opuściła szpital w kwietniu. Jednocześnie brytyjskie władze nie pozwalają rosyjskim dyplomatom na spotkanie z nimi. Ambasada Rosji zaznaczyła, że ​​Londyn „rażąco narusza prawa Siergieja i Julii Skripal”.

Skripal i jego córka Julia zostali otruci w Salisbury 4 marca. Wywołało to wielki międzynarodowy skandal. Londyn twierdzi, że Moskwa jest zamieszana w ten incydent, Rosja kategorycznie temu zaprzecza.

Ze względu na „sprawę Skripala” Londyn wydalił 23 rosyjskich dyplomatów. Wielką Brytanię poparło wiele krajów Unii Europejskiej, Stany Zjednoczone i kilka innych państw.

Na wydalenie dyplomatów Rosja zareagowała tym samym.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. mariusz 19.05.2018 21:59

    Izrael ich otruł. Chcą koniecznie doprowadzić do wojny.

  2. Youpidou 20.05.2018 09:02

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.