Siemianowicami Śląskimi zarządza Matka Boska!

Opublikowano: 07.08.2018 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 614

W lipcu w Niepokalanowie prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech odbył publiczne spotkanie, podczas którego wyjaśnił źródła ekonomicznego sukcesu swojego miasta. Wielu podejrzewało, że to zasługa samego prezydenta i jego kompetencji menedżerskich. Tymczasem prawda jest zaskakująca, bo prezydent przyznał, że obowiązki zarządcze przejął kto inny: Maska Boska.

Rafał Piech prezydent Siemianowic ma spotkaniu z menedżerką miasta – Maryją

“Każde miasto ma osobę odpowiedzialną. W Siemianowicach Śląskich taką osobą jest Maryja” – poinformował publicznie Piech na spotkaniu zatytułowanym “Oddaj się Maryi”. “Ona otrzymała klucze do miasta, jest jego menedżerem i je prowadzi” – dodał włodarz, który nie zdradził jednak czy wymieniona przez niego osoba pracuje dla urzędu miasta na kontrakcie, czy w ogóle pełnienie przez nią tej funkcji jest jakoś sformalizowane. Liczą się jednak efekty, a te widać jak na dłoni.

Ostatnie kilka lat to okres widocznego rozwoju Siemianowic Śląskich: naprawa służby zdrowia i placówek oświatowych, rewitalizacja parków i wymiana nawierzchni prawie 30 proc. wszystkich dróg, powstały pływalnie i baseny. W pozostałych częściach polski takie inwestycje dokonują się najczęściej dzięki sprawnemu korzystaniu z funduszy strukturalnych UE. Prezydent Siemianowic ujawnił jednak, że wszystko to zasługa zawierzenia miastu Przenajświętszej Panience, które miało miejsce w 2015 r., już za jego kadencji.

“Po oddaniu wszystkiego Maryi udało się zrobić tyle rzeczy, ile przez ostatnie 20 lat nie udało się zrobić wszystkim prezydentom” – podsumował krótko Rafał Piech..

Włodarz Siemianowic wyjaśnił też, jak doszło do tej owocnej współpracy. Wyznał, że jako młody chłopak nie lubił czytać książek, dopóki nie sięgnął po “książki oparte na faktach” i dowiedział się o metodzie zawierzania życia Maryi. “Gdzieś rodziło się to pragnienie oddania wszystkiego Jej” – przyznał. I rzeczywiście dokonał tego.

W sieci zamieszczono nagranie wideo ze spotkania, zawierające zaskakujące kulisy zarządzania Siemianowicami, ujawnione przez Piecha. Z nieznanych jednak powodów usunięto je.

Autorstwo: PJ
Źródło: Strajk.eu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Radek
Użytkownik
Radek

Bardzo ładnie z jego strony, że nie pyszni się swoimi dokonaniami, ani nie podlizuje komuś innemu wynosząc go dla zysku. Popieram taką postawę. Szczególnie, że Matka Boska to w dużej mierze nasza Słowiańska Matka przejęta przez Chrześcijaństwo.

kozik
Użytkownik
kozik

Wg mnie lepiej zawierzyć Maryi, niż np. Marksowi, czy Blankfeinowi.

Swoją drogą, to ciekawe, jakie jest obecne zadłużenie miasta, bo w latach 2014-16 obniżało się i oficjalnie wynosiło tylko ok. 1000PLN/mieszkańca. Dla porównania: w Kielcach to ok. 8000PLN/mieszkańca i systematycznie rośnie.

Collega
Użytkownik

Maryja to ta z lewej?
Niezła!
Może by się zainteresowała rodakami z Palestyny?!

Fenix
Użytkownik
Fenix

Wierz własnemu sumieniu , zawierzył Maryi to dobry sposób ,niż obrazek obnoszony w klapie marynarki.

przebrzydly chlop
Użytkownik
przebrzydly chlop

Jeśli mają być pozytywne efekty, to niech nawet rządzi Latający Potwór Spaghetti ;).

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Jak trwoga, to do Boga, a jak nie ma trwogi, dziękują Maryi, nie Bogu.
A co może Maryja, jeśli Bóg postanowi inaczej?
A co jeśli Bóg zeschce zgubić taką Maryję?

Fenix
Użytkownik
Fenix

@ Masa, a co jeśli Bóg jest ,i kobietą i mężczyzną ? :Dhehe Boga masz na czubku nosa , i jak powietrze którym oddychasz! Osnowa i wątek.
Zaprzeczasz byciu,a mówisz o niebycie?
” Być albo nie być “?

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

No właśnie dlatego ze Bóg nie jest ani mężczyzną ani kobietą. On jest ponad to. I tylko Jemu dzięki.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Boga , ponad co ? Bóg jedności / Bóg podzielny,wszystkim i wszystkich !
@ Masa ty zawsze oddzielasz Boga od ” JA ” nazywając go “ON” On ,nie istnieje oddzielnie od Ja. Ja, jestem każdym/ i w każdym Ja!

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Odmiana ja w trzeciej osobie liczby pojedynczej – on.
Nie oddzielam. Rozróżniam.
On o mnie wszystko.
Ja o Nim odrobinę. Tylko to, na co On zezwoli w ja.

przebrzydly chlop
Użytkownik
przebrzydly chlop

Biorąc pod uwagę, że Jezus mówi podczas przesłuchania u Piłata: “Królestwo moje nie jest z tego świata”, to oddawanie pod zarząd czegokolwiek na tej ziemi jego matce jest delikatnie mówiąc dziwne. Taki kolejny katolicki nonsens.

Fenix
Użytkownik
Fenix

Zezwolił ,wolna wola! Z wolną wolą ,zgodzę się.
Z niewolą ,nie godzę się.
Mit Mojżesz, Ziemia obiecana poddana ludziom.
Mit Jezusa, wolny człowiek Bogiem.