Seryjny samobójca dopadł bankiera Epsteina

Opublikowano: 07.12.2019 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1772

Jak podano w mediach prywatny bankier zarządzający majątkiem skazanego pedofila Jeffreya Epsteina, który przez dwie dekady pośredniczył i podpisywał niezliczone, warte miliony dolarów pożyczki w Deutsche Bank i Citibank, zmarł w wyniku samobójstwa.

Wiadomość o kolejnej tajemniczej śmierci powiązanej z Epsteinem pojawiła się wkrótce po tym, jak FBI chciało przesłuchać dyrektora banku na temat pożyczek, które zatwierdził dla Epsteina oraz dla wielu krajowych i zagranicznych firm składających się na labirynt handlujący dziećmi. „Jeden z dyrektorów bankowych powiedział, że Bowers przynajmniej raz odwiedził Epsteina na jego prywatnej wyspie. Bowers odwiedził także Epsteina w Nowym Jorku i brał udział w wydarzeniach towarzyskich w jego rezydencji. FBI nie skomentowało tych nowych informacji. Dyrektorzy Citi, którzy współpracowali z Bowersem, powiedzieli, że kierownictwo banku prowadzi aktywne życie nocne i bywa na imprezach”.

Koroner potwierdził, że Thomas Bowers zmarł w wyniku samobójstwa przez powieszenie w domu przed Świętem Dziękczynienia.

Jak podają źródła, Epstein pomógł także przynieść mnóstwo nowych interesów od bogatych współpracowników do Bowersa w Deutsche Bank i Citi. „Epstein zarobił dla Bowersa i jego instytucji finansowych setki milionów dolarów” – powiedział jeden z dyrektorów. „Naprawdę nie miało nawet znaczenia, że ​​Epstein miał nieuregulowane zobowiązania wobec Citi na 30 milionów dolarów, ponieważ przyniósł tyle nowych pieniędzy i nowej krwi. Citi zarobił znacznie więcej niż stracił”.

To wygląda jak schemat działania. Jak podaje „American Banker”: „Epstein przyniósł lukratywnych klientów do działu bankowości prywatnej JP Morgan i był blisko byłego szefa Jesa Staleya, który odwiedził prywatną wyspę Epsteina jeszcze w 2015 roku. Miliarder Leon Black, prezes Apollo Global Management, od czasu do czasu spotykał się z finansistą w nowojorskim biurze i korzystał z Epsteina jako doradcy podatkowego i filantropijnego”.

Na podstawie: Truepundit.com, AmericanBanker.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
mariusz
Użytkownik

To ciekawe że służby rządowe zawsze w takich sytuacjach duszą ofiarę. Pierwszą znaną ofiarą był Phil Schneider uduszony struną do fortepianu, później Andrzej Lepper. A przecież są o wiele łagodniejsze formy samobójstwa. Cyjanek, tlenek węgla, fenobarbital. Szybko działające, bezbolesne. Gdyby ci ludzie chcieli to sami zrobić, użyliby takich metod. Czy to jest jakiś rytuał NWO że tak będziemy wykańczać świadków?