Seria trąb powietrznych widziana na Bałtyku w pobliżu Polski

Opublikowano: 21.07.2021 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1229

19 lipca nad polskim morzem zaobserwowano liczne trąby wodne. Były one obserwowane na sporym fragmencie wybrzeża, ale nie dotarły w okolice lądu.

Trąby wodne na Bałtyku to nie są anomalie pogodowe. Występują regularnie w letnich burzliwych miesiącach. Bardzo rzadko docierają do lądu, a nawet jeśli to szybko się rozpraszają ze względu na zupełnie inne ciśnienie atmosferyczne i wilgotność.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JP
Użytkownik
JP

Tutaj na tym filmie nagranym 19 lipca można zobaczyć impuls radaru w pobliżu miasta Kassel w Niemczech, a następnie front burzowy, który podąża dokładnie ścieżką impulsu:

https://www.bitchute.com/video/RrNgmXbqb4ZP/

Wolna Dusza
Użytkownik
Wolna Dusza

Dzisiaj jest to samo, bardzo ciekawe z tym Kassel, szkoda że nie można wrzucić zrzuty ekranu.
https://www.windy.com/pl/-Radar-pogodowy-radar?radar,51.113,8.955,8