UFO zagraża bezpieczeństwu narodowemu USA?

Opublikowano: 26.06.2020 | Kategorie: Paranauka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 247

Komisja senacka do spraw wywiadu w USA, jakiś czas temu po opublikowaniu przez Pentagon sensacyjnych nagrań UFO zarejestrowanych przez amerykańskie myśliwce, zażądała od Pentagonu szczegółowego raportu na temat wszelkich niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych, które niektórzy uważają za pochodzące nie z tego świata. Tajny raport zaalarmował amerykańskich senatorów.

Parlamentarzyści otrzymali informacje o niezidentyfikowanych „latających spodkach”. Teraz domagają się, aby Pentagon dostarczył niesklasyfikowany raport na temat tego, co to właściwie jest.

Jeden z brytyjskich ekspertów do spraw UFO, przez lata współpracujący z Ministerstwem Obrony UK uważa, że ​​może to wynikać z „niepokojenia” senatorów tym, co przeczytali w raporcie. To właśnie on zasugerował, że to senatorzy, którzy w ubiegłym roku otrzymali tajny raport o UFO, niepokoili się o to co tam się znalazło, a oświadczenia Pentagonu ich nie usatysfakcjonowały.

Według amerykańskich mediów senatorowie uznali UFO za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Dlatego zażądali, aby Pentagon przedstawił wszystko, co wiadomo o „latających spodkach”. Jakiś czas temu Donald Trump powiedział publicznie, że ma ciekawe informacje na temat UFO, chwilę potem Pentagon opublikował oficjalne wideo z lotu „latającego spodka” zarejestrowanego z pokładu samolotu F18 Hornet.

Komisja senacka ds. wywiadu opublikowała dokument z któego wynika, że jest nadal zaniepokojona tym, że w rządzie federalnym nie ma jednolitego, kompleksowego procesu gromadzenia i analizowania danych wywiadowczych dotyczących niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych, pomimo istnienia potencjalnego zagrożenia.

W kwietniu zeszłego roku Pentagon oficjalnie opublikował filmy z „niezidentyfikowanymi zjawiskami lotniczymi”, znanymi jako „FLIR1”, „Gimbal” i „GoFast”, wcześniej uchwycone przez samoloty marynarki wojennej. Materiał filmowy krążył publicznie od lat, a amerykańska armia po prostu potwierdziła ich autentyczność.

Obawy amerykańskich parlamentarzystów są uzasadnione, bo nawet jeśli te dziwne pojazdy łamiące zasady fizyki, nie pochodzą z innego świata niż nasz, to fakt, że mogą operować bezkarnie na amerykańskim niebie, musiał wzbudzić odpowiednią reakcję władz.

Na podstawie: FoxNews.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wojna INFO
Użytkownik

Pentagon ma wyjaśnić co to właściwie jest. LOL.
Politycy wszystkich krajów są jednakowo głupi. Gdyby było wiadomo co to jest to by tego nie nazwano NOL (UFO) czyli NIEZIDENTYFIKOWANY Obiekt Latający.

Piron
Użytkownik
Piron

Zachowanie tych panów (senatorów) świadczy tylko i wyłącznie o niskim poziomie ich wiedzy, ponieważ matematycznie jest wysoce prawdopodobne aby w naszej galaktyce (nie wspominając o całym wszechświecie) istniało mnóstwo innych, o wiele bardziej zaawansowanych w dziedzinie techniki i świadomości cywilizacji.

Patrząc na to z powyższej perspektywy twierdzenie że niezidentyfikowane obiekty latające (pozaziemskie) stanowią dla nas jakiekolwiek zagrożenie kłoci się z podstawowymi zasadami logiki (technologicznie wyżej rozwinięta, agresywna cywilizacja która odwiedza ziemię od setek lub tysięcy lat, czeka aż będziemy liczniejsi i mądrzejsi aby potem nas militarnie zniewolić?, “koń by się uśmiał”, przecież to się kupy i d..py nie trzyma).

Mając w swoim parlamencie tak “oświeconych” i “nastawionych pokojowo” przedstawicieli społecznych, nie dziwi fakt że Stany Zjednoczone ciągle prowadzą (w imię nie istniejącej demokracji) jakieś bezsensowne wojny w których zginęło już miliony niewinnych istot. Głupota, cynizm, hipokryzja, brak empatii, zachłanność materialna oraz egoizm ideologiczny, to tylko kilka z wielu negatywnych przywar, którymi cechuję się kierownictwo największego mocarstwa świata :( .

qhashbba
Użytkownik
qhashbba

Ja nie wiem ludzie co Wy tutaj piszecie, to nawet nie jest smieszne. To co mowia Wam politycy oficjalnie, nie wazne jakiego kraju, to jest klamstwo. Zapomnieliscie o Area 51 jak widze, w takim razie polecam dokument pt. “Area 51 And Flyinf Sourceres. Bob Lazar”. Jesli jaks rzad mialby oficjalnie przyznac do kontaktow z obcymi cywilizacjami, to waizaloby sie to z upublicznieniem licznych technologii, ktorymi dysponuja, co stworzyloby wiele problemow, bo ludzie staliby sie niezalezni od rzadow, a na to nie moga sobie pozwolic.