Seks zamiast czynszu za wynajem mieszkania

Opublikowano: 16.01.2020 | Kategorie: Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1716

Jak czytamy na łamach portalu “The Irish Examiner” w internecie pojawiła się oferta wynajmu mieszkania w zmian za seks z jego właścicielem. Dotyczy ona nieruchomości położonej w Lough, w irlandzkim Cork.

„Szukam żeńskiego najemcy, który zgodzi się ze mną na dzielenie ciałem dwa razy w tygodniu” – oferta takiej treści pojawiła się na jednym z portali ogłoszeniowych, jak donoszą irlandzkie media. Irlandzcy dziennikarze skontaktowali się z właścicielem nieruchomości udając zainteresowanie tą kontrowersyjną ofertą. Landlord zachwalał swój dom, zapewniając, że nieruchomość ma własną łazienkę, centralne ogrzewanie i wspólną kuchnię w głównej części domu. „Nie oczekuję niczego poza satysfakcją dwa razy w tygodniu” – dodawał jasno sugerując, że formą zapłaty czynszu za wynajem ma być po prostu seks.

Wynajmujący tłumaczył sposób sformułowania ogłoszenie tym, że niewiele osób obecnie dysponuje dużą kwotą pieniędzy, a sytuacja na rynku mieszkaniowym jest ciężka. Zapewniał, że „jest to dobry pomysł”, o ile rzecz jasna podejdzie się do niego w dojrzały sposób. Podkreślał, że nie chce nikomu nic narzucać i wzajemna zgoda z obu strona na takie, a nie inne warunki, jest konieczna.

Edel Conlon pracujący w organizacji charytatywnej Threshold, która zajmuje się kwestiami nieruchomości odradzałaby rozważanie przyjęcia takiej propozycji i zgłoszenie sprawy odpowiednim władzom i policji. Dodajmy, że jak dziennikarze po raz kolejny zwrócili się do niego w tej sprawie, to osoba zamieszczająca to ogłoszenie odpowiedziała, że nieruchomość została już zajęta przez kogoś innego.

Niestety, nie jest to jedyny przypadek tego typu na Wyspach. Niedawno pisaliśmy o propozycji innego landlorda, który oferował „alternatywną formę zapłaty” za wynajem swojego mieszkanie. Zamiast sięgającego 650 funtów czynszu oczekiwał bardziej „cielesnej” rekompensaty. Jego propozycja została nagrana za pomocą ukrytej kamery

Kolejna taka historia – BBC nagrało dwóch landlordów z Bristolu, którzy oferowali darmowy wynajem, zapłatę rachunków, czy nawet opłacenie dodatkowych wydatków dziewczynom szukającym mieszkania, za seks raz w tygodniu. Ujawnieniem całego procederu zajęło się BBC wraz z fundacją Safe Lives.

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
mike
Użytkownik
mike

nie potrafią znaleźć sensu własnej egzystencji więc innym też nie pozwalają? :D

majkel
Użytkownik
majkel

Jeżeli dwoje dorosłych ludzi godzi się na taką formę i nie krzywdzą przy tym innym to co ma do tego policja, prokurator i te całe BBC

Radek
Użytkownik
Radek

Z jednej strony reklamuje się w mediach seks jako rozrywka niczym “wypicie razem kawy” a drugiej strony udaje się, że wynajem za seks, to coś złego. Hipokryzja. Albo wartości moralne i brak reklamy seksu, albo pozwolić ludziom robić co chcą. Ja bym wybrał to drugie, tylko dodał brak reklamy seksu.

Foxi
Użytkownik
Foxi

Dobre komentarze. A problem ogólnopaństwowy jest dlatego, bo nie ma jak lichwy ściągnąć z takiej formy zamiany, wymiany, barteru, czarteru, czy jak go tam zwał. :)

polach
Użytkownik
polach

@foxi
Zgadza się, od barteru nie maja jak ściągać podatków.. a jak dwie dorosłe osoby chcą się umówić na sex za coś tam, to ich wolna wola, nikomu nic do tego! tym bardziej policji itp dopóki jest dobrowolność a nie przymus, stręczycielstwo etc oszustwo….

Piron
Użytkownik
Piron

Otóż to, bogaci, zdegenerowani lichwiarze wolą za ściągnięte w ten sposób podatki zorganizować sobie pedofilską orgietkę, ponieważ według ich “moralności” zwykły człowiek uprawiający sex (bez żadnego formalnego związku) to przestępca, więc trzeba go karać.

shkshk
Użytkownik
shkshk

Pewnie płatności w monetach bulionowych byłyby od razu karane więzieniem.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ