Saudyjskie szkoły uczą dzieci, jak odcinać ręce

Opublikowano: 30.05.2013 | Kategorie: Edukacja, Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 329

Podręczniki w szkołach w Arabii Saudyjskiej uczą dzieci jak odciąć złodziejowi rękę czy nogę zgodnie z prawem szariatu, książki są opłacane i drukowane z funduszy saudyjskiego rządu. Dzieci mogą się dowiedzieć z nich również, że Żydzi muszą być wytępieni z kuli ziemskiej, a homoseksualiści powinni być „skazani na śmierć”. Uczą się z nich 9- i 10-latki.

Podręczniki zostały wydrukowane na rok szkolny 2010/2011, Instytut ds. Zatoki Perskiej w Waszyngtonie uzyskał kilka egzemplarzy i przetłumaczył na język angielski. W jednym z rozdziałów 9-latki mogą przeczytać, że „zagłada narodu żydowskiego jest koniecznością” oraz dowiedzieć się, że „Godzina sądu ostatecznego nie przyjdzie dopóki muzułmanie nie wygrają walki z Żydami i nie zabiją ich. Jeśli ktoś jest Żydem masz prawo pójść i go zabić”.

Ali Al-Ahmed dyrektor Instytut dodał również, że w arabskich podręcznikach można przeczytać, że „każdy homoseksualista powinien być ukarany śmiercią, ponieważ stanowi zagrożenie w społeczeństwie”.

Komentując podręcznik Al-Ahmed stwierdził: „Jeśli uczy się sześć milionów dzieci w tym kluczowym dla rozwoju człowieka okresie, to po zainstalowaniu w ich głowach tego typu treści nie dziwi, że wśród Saudyjczyków jest tylu zamachowców–samobójców.”

Ambasada Arabii Saudyjskiej w USA odmówiła skomentowania całej sprawy.

Na podstawie: mailonline
Źródło: Narodowcy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jedr02
Użytkownik
Jedr02

Tak nienawidzą tych Żydów, a dla nich pracują, atakują ich wrogów :) O co tu chodzi?

_SL_
Użytkownik
_SL_

To tez false flag?
;)

Fuxygen
Użytkownik
Fuxygen

@Sl

Ja myślę, że to wszystko prowokacja Jakiejś Strasznie Złej i Tajnej Organizacji. Bo wszyscy ludzie na Ziemi (poza oczywiście członkami tej organizacji, którzy są co do jednego całkowicie źli) są dobrzy, i sami z siebie nie robią żadnych podłości, tylko są podpuszczani w rozmaity sposób przez członków Organizacji.
Wężykiem, wężykiem ;)

Prawda jest taka, że jak komuś się nie powodzi w życiu, to łatwiej mu przyjąć, że jest to w całości jakiś podły spisek, niż że to po prostu wypadkowa setek czynników, na które nie ma wpływu.

jestemtu
Użytkownik
jestemtu

Lepiej niech uczą je tego, niż jak się masturbować i uprawiać seks z pedofilem, jak chce ONZ. Takiego dzieciaka żaden pedofil nie zgwałci, bo będzie się bał że zamiast ręki odetnie mu interes. :D

goldencja
Użytkownik
goldencja

aha, to o to chodzi ;)