Samoloty starożytnej cywilizacji. Czy to zaginiona technologia?

Opublikowano: 30.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 626

Współcześni ludzie nie widzą nic niezwykłego w samolotach. Lotnictwo jest aktywnie wykorzystywane zarówno do transportu cywilnego, jak i do celów wojskowych. Jednak wiele lat temu powstały samoloty, które do tej pory prześladują naukowców. Nikt nie był w stanie dowiedzieć się dokładnie, jak i przez kogo te samoloty zostały stworzone.

Źródło: InneMedium.pl, YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. JedynaDroga 30.01.2023 13:46

  Gdybyś żył tysiące lat temu i był byś świadkiem użycia zaawansowanej technologii. W jaki sposób została by ona przez Ciebie opisana językiem ludzi żyjących w tamtym okresie.

  Ognisty rydwan Heliosa ?
  Latający dywan ?
  Chwała pana ?

  W samej biblii istnieją dziesiątki opisów używania zaawansowanych technologicznie urządzeń.
  Przykłady : księga Henocha, księga Ezechiela : powrót chwały pańskiej, ponowny opis chwały bożej. Opis przekazania dekalogu podczas maskarady na górze Synaj.

  Banda oszustów i kłamców.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.