Sądy nie przyjmują dowodów na oszustwa wyborcze w USA

Opublikowano: 30.11.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1316

Prezydent Trump udzielił Fox News pierwszego wywiadu od dnia wyborów, aby wyjaśnić „sfałszowane wybory” oraz sposób, w jaki jego zespół prawny radzi sobie ze stronniczymi sądami i stronniczymi mediami, wnosząc pozwy do kilku nierozstrzygniętych stanów. Przemawiając w programie „Sunday Morning Futures”, Trump zaczął od piętnowania sądów niższej instancji za oddalenie jego pozwów o oszustwo wyborcze, mimo że miał do przedstawienia mnóstwo dowodów.

„Nie wolno nam przedstawiać naszych dowodów. Mówią, że nie mamy podstaw” – powiedział Trump Marii Bartiromo. „Chciałbym wnieść jeden ładny, duży, piękny pozew, mówiąc o tym i wielu innych sprawach, z niesamowitymi dowodami. Mamy oświadczenia pod przysięgą, mamy setki oświadczeń”. „Masz na myśli to, że jako prezydent Stanów Zjednoczonych nie mam podstaw? Co to za system sądowy?” – kontynuował. „Próbujemy przedstawić dowody ale sędziowie nam na to nie pozwalają” – powiedział Trump. „Mamy wiele dowodów. Prawdopodobnie widziałaś w środę w zeszłym tygodniu, że mieliśmy przesłuchanie w Gettysburgu w Pensylwanii… Niesamowici świadkowie, szanowani ludzie, którzy byli naprawdę pokrzywdzeni”.

Trump zauważył, że jeśli republikańscy prawodawcy nie będą walczyć z bezprecedensowym oszustwem Demokratów, to już nigdy więcej nie wygrają kolejnych wyborów. „Jeśli Republikanie na to pozwolą, to już nigdy nie będzie wybrany jakikolwiek inny Republikanin w historii tego kraju, na szczeblu senackim lub prezydenckim… ani na poziomie Izby Reprezentantów” – powiedział Trump.

Trump wskazał również na fałszywe media i wielkie firmy technologiczne, które, jak mówi, celowo „tłumią” wszelkie informacje na temat oszustw wyborczych. „W tym kraju nie mamy wolności prasy. Mamy tłumienie prasy” – powiedział Trump. „Nie możesz mieć skandalu, jeśli nikt o tym nie donosi”. „Robią to tak, jakbyśmy nie mieli dowodów, a mamy je wszędzie” – dodał.

Konkluzja, powiedział, jest taka, że ​​Biden nie uzyskał 80 milionów legalnych głosów i zespół prawników zamierza to udowodnić. „Z łatwością wygraliśmy wybory”. „Nie ma mowy, żeby Biden zdobył 80 milionów głosów” – powiedział.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,60 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
jaroM
Użytkownik
jaroM

Pewnie wielu sie zgodzi ze Trump nie jest idealny. Za to tylko za jego kadencji moglismy sie dowiedziec na jakim poziomie jest tzw ‘demokracja’ . Przynajmniej ma jaja zeby im splunac w twarz, choc to wiele nie zmieni https://www.youtube.com/watch?v=PEM86L7dfzo

Collega
Użytkownik

Niech uważa bo skończy jak Kennedy

Dorota Nawigatorka
Użytkownik
Dorota Nawigatorka

Tytuł i artykuł są już nieaktualne. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień. Oddzielanie ziaren od plew przy szukaniu wiarygodnych informacji jest bardzo czasochłonne. Polecam rewelacyjny i bardzo rzetelny kanał Artura Kalbarczyka, który jest na miejscu i doskonale rozumie procedury wyborcze:
https://www.youtube.com/channel/UCdtWLwOZVGmfJuomKE7KjUA