Są szczegóły samopodpalenia pod Sejmem

Opublikowano: 18.06.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 763

Przedwczoraj w pobliżu Sejmu na swoje życie targnął się 48-latek, który, jak się okazuje, jest rolnikiem. Do dramatycznego czynu mogły go popchnąć problemy – gmina zabrała część jego ziemi.

https://www.youtube.com/watch?v=sne-po-hX-E

Mężczyzna podpalił się wczoraj niedaleko Sejmu. Nie miał ze sobą żadnych transparentów, wiadomości, nie krzyczał nic przed wznieceniem ognia, choć niektóre media twierdzą, że padły słowa: „W tym kraju nie ma sprawiedliwości”. Udało się go uratować i teraz przebywa w szpitalu.

Okazuje się, że 48-latek to samotny rolnik, załamany decyzją sądu, który odrzucił jego roszczenia do ziemi, wcześniej przejętej przez gminę. Mężczyzna zajmuje się hodowlą kur i krów. Z dziennikarzami zdecydowała się porozmawiać jego matka.

„Syn załamał się, gdy gmina uwłaszczyła naszą drogę, która prowadziła przez środek pola, w dodatku ją poszerzyła, zabierając kawałek ziemi” – tłumaczy kobieta.

Sąd nie uwzględnił roszczeń rolnika, wydając decyzję na korzyść urzędników. Zeznania świadków w tej sprawie uznano natomiast za nieważne, wtedy też u mężczyzny nastąpiło załamanie nerwowe. Jak na razie w tym upatruje się głównej przyczyny jego dramatycznej decyzji.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. sga 18.06.2020 16:55

  Z artykulu wynika ze gosc glupi albo problemy z glowa jesli to prawdziwe powody

 2. drakonos 18.06.2020 19:06

  Gość jest udiotą bo targnął się na własne życie zamiast zrobić porządek z osobami, które zniszczyły mu życie.

  Jeżeli sąd, gmina (oprawca) pozbawia go prawa do własności to powinien wymierzyć im sprawiedliwość, a później ew. popełnić samobójstwo, czy tam samopodpalenie.

 3. polantek 18.06.2020 23:29

  Komentarze pożal się Boże, chyba komentujący nigdy nie mieli do czynienia z władzą…

 4. kufel10 19.06.2020 01:38

  @ polantek
  Zgadzam się z Tobą. Dodatkowo wydaje im się, że kurczaki i jajka rosną na drzewach a jabłka z bierdonki są niepryskane. Siedzi taki “sga” w mieszkanku 35m2, dostaje pewnie dopłaty z naszych kieszeni, piwko, fajeczka, ławeczka, mopsik, tefałen, co jakiś czas telewizorek w niemieckim sklepie na providenta i życie jak w Madrycie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.