Znów planują apartheid sanitarny

Opublikowano: 17.08.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1208

Będzie rozporządzenie segregacyjne! Nie wyszło z ustawą, to wymyślili, że wprowadzą apartheid sanitarny rozporządzeniem. Oczywiście, takie ograniczanie praw obywatelskich powinno wprost wynikać z ustawy, ale kto by się tam tym przejmował. Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka.

11

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Irfy 17.08.2022 15:54

  Przez najbliższe dwa, trzy lata na pewno żadnego “apartheidu” nie wprowadzą. C19 jest już passe. I preparaty też. Większość ludzi już się zorientowała, o co tak naprawdę chodzi, covidu się nie boi i w ogóle reaguje sarkazmem albo irytacją, kiedy ktoś usiłuje tym straszyć. Preparaty też chcą brać tylko najbardziej fanatyczni covidianie. Owszem, może rozporządzenie to przymiarka pod jakieś kolejne “pandemie”, ale tutaj wyłania się kolejny aspekt.

  Idą wybory. Jeśli ukochani przywódcy zaczną fikać z “pandemią”, to te wybory przerżną. Ludzie są już wystarczająco wkurzeni inflacją i drożyzną a zaraz dojdzie zimno. Oraz potencjalna “zdalna nauka” dzieci, która w przypadku młodszych z nich w praktyce uziemiała jednego z rodziców w domu. Bo nie każdy siedmiolatek potrafi sobie uruchomić te zdalne lekcje. Więc nie będzie to zwykła porażka, z poparciem 30%, która zapewni kolejne lata ciepłego pierdzenia w stołki, tylko taka, gdzie się zyskuje poniżej 20%.

  A w takim wypadku mogą zacząć dziać się cuda. I żądni krwi i posad następcy mogą na przykład zacząć dawną władzę sadzać. Później też nie będzie klimatu do zamordyzmu, bo nowa władza, niezależnie od tego, kto będzie ją tworzył, będzie słaba. Ludzie też będą nadal wkurzeni. Dlatego w praktyce rozporządzenie będzie martwe.

 2. Virgo_Snake 17.08.2022 16:42

  Tylko wyprane “muzgi” “piz.dowskie”
  tworzą takie agendy
  Wooony na księżyc… i jeszcze dalej…
  Cały nie..żąd WY… lać…
  C19, D20, E21, F22 oraz G5 i G6 oraz Gów.nooo23
  A także inne qówno… Do silosu…
  rzy..gać można już… Rano w południe i wieczorem
  Ludzie OBUDŹCIE SIĘ WRESZCIE…
  POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.