Rząd wie, że działa bezprawnie!

Opublikowano: 15.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1479

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,53 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JP
Użytkownik
JP

[Benjamin Fulford] WHO wycofuje się z oszustwa Covid-19 podczas gdy są wnoszone zarzuty karne i cywilne

https://meditation539.com/2020/10/15/benjamin-fulford-who-wycofuje-sie-z-oszustwa-covid-19-podczas-gdy-sa-wnoszone-zarzuty-karne-i-cywilne/

Piron
Użytkownik
Piron

JP, proponuję bardziej obserwować rzeczywistość, niż bezkrytycznie wierzyć panu Fulfordowi. Jeśli WHO się całkowicie wycofa z narracji promującej pandemiczne obostrzenia, automatycznie po kilku dniach zaobserwujesz wokół siebie nie tylko fizyczne zniknięcie pandemii, ale także ustanie medialnej propagandy strachu szerzonej nieprzerwanie od marca br.