Rząd wie, że działa bezprawnie!

Opublikowano: 15.10.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1167

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,53 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
JP
Użytkownik
JP

[Benjamin Fulford] WHO wycofuje się z oszustwa Covid-19 podczas gdy są wnoszone zarzuty karne i cywilne

https://meditation539.com/2020/10/15/benjamin-fulford-who-wycofuje-sie-z-oszustwa-covid-19-podczas-gdy-sa-wnoszone-zarzuty-karne-i-cywilne/

Piron
Użytkownik
Piron

JP, proponuję bardziej obserwować rzeczywistość, niż bezkrytycznie wierzyć panu Fulfordowi. Jeśli WHO się całkowicie wycofa z narracji promującej pandemiczne obostrzenia, automatycznie po kilku dniach zaobserwujesz wokół siebie nie tylko fizyczne zniknięcie pandemii, ale także ustanie medialnej propagandy strachu szerzonej nieprzerwanie od marca br.