Rząd USA szykuje się na katastroficzne zdarzenie

Opublikowano: 15.12.2014 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 474

Ekonomista Martin Armstrong twierdzi, że zakup zestawów surwiwalowych dla tysięcy pracowników, którzy nadzorują system bankowy Departamentu Skarbu USA może być związany z pewnego rodzaju krytycznym zdarzeniem typu “Mad Max”.

Wcześniej w ubiegłym tygodniu okazało się, że Departament Skarbu wydał 200 000 dolarów na zestawy surwiwalowe, które mają być dostarczone do każdego dużego banku w Stanach Zjednoczonych. Zestawy mają zawierać koc słoneczny, batony wysokokaloryczne, tabletki do oczyszczania wody, maskę przeciwpyłową, bandaże, leki oraz wiele innych przedmiotów.

“Te alarmowe zestawy będą dla każdego pracownika w Urzędzie Kontroli Waluty (OCC), która opiniuje na miejscu banki w całym kraju” – poinformował Washington Free Beacon.

Armstrong, który poprawnie przewidział krach, Czarny Poniedziałek 1987 roku, jak również rosyjską zapaść finansową 1998 roku, pisze, iż ruch ten jest “bardzo dziwny” i brzmi “jakby przygotowywali się na zdarzenia typu MadMax”.

Armstrong dodaje, że zakup zestawów przetrwania może być związany z kryzysem, który ma wyłonić się z upadku europejskich banków.

“Podatki i regulacje niszczą europejską gospodarkę w zastraszającym tempie. To z kolei prowadzi do niespłacania kredytów i dalszego osłabienia systemu bankowego, na który żądają jeszcze więcej podatków”, pisze Armstrong.

[…] Armstrong napisał wcześniej o możliwości zaistnienia takiego zdarzenia, w wyniku załamania się systemu opieki społecznej. “Co się dzieje, gdy rząd upadnie, a ludzie są zupełnie na to nieprzygotowani, ponieważ nigdy nie przyszło im na myśl to, że rząd może upaść?” pytał ekonomista.

W zeszłym miesiącu, Armstrong, będący bohaterem nadchodzącego filmu The Forecaster, przewidział również, że kryzys zadłużenia spowoduje chaos na rynkach finansowych około roku 2015, a także w wyniku rozwarstwienia społecznego około 2016 roku masowe powstania w Ameryce.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Maximov 15.12.2014 11:25

  Globalny reset coraz bliżej…

 2. staryzenek20 15.12.2014 11:53

  Nie znam się na surwiwalu ale po co bankierom maski przeciwpyłowe i tabletki do oczyszczania wody? Czym że woda i powietrze miało by być zanieczyszczone żeby stosować tego typu przedmioty ?

 3. bloczyna 15.12.2014 16:07

  @up jak to czym? promieniowaniem po wybuchu bombki lub bombek nuklearnych 🙂 albo jakiś upadek meteorytu. Poczekamy zobaczymy co nam przyniesie Nowy 2015 rok.

 4. staryzenek20 15.12.2014 16:56

  Maski przeciwpyłowe przeciwko promieniowaniu? No chyba żartujesz. Jakby atomówka spadła na USA to w promieniu 50 km od wybuchu wszystko by wymarło.

 5. qrde blade 15.12.2014 17:57

  Na monumencie Georgii –> http://youtu.be/yaknBIyZmGw pojawił się nagle kamień aktualizujący podane tam w kilku językach przesłanie do ludzkości ustawiający je w czasie to jest w 2014 roku. Wygląda więc na to, że spodziewane, wyczekiwane od lat 80 zdarzenie ma nadejść już lada moment. Niektórzy twierdzą, że będzie to magiczna data, być może już 21.12.2014 lecz jak widać nikt jak dotąd nie podał bardziej konkretnego terminu. Czy będzie to gwałtowna zmiana pola magnetycznego planety ze wszystkimi tego zjawiska implikacjami trudno powiedzieć. Jedno jest pewne to przyszłe zdarzenie stale przyspiesza i może przynieść całej planecie i zamieszkującym ją stworzeniom w tym rzecz jasna ludzkości wiele ogromnych kłopotów, wielokrotny potop i prawdopodobny kolejny cywilizacyjny reset.

 6. XXIRapax 15.12.2014 18:14

  staryzenek20 15.12.2014 16:56
  Pyl unoszacy sie w powietrzu tez bedzie radioaktywny i to przez dlugi czas, wiec zalecalbym jednak zakladanie maski w odleglosci do kilkuset kilometrow od epicentrum wybuchu:P
  A jesli zdazysz przed tym wszystkim obejrzec prognoze pogody i zobaczysz wiatr wiejacy w Twoja strone to juz calkiem pozamiatane:D

 7. bXXs 17.12.2014 16:25

  Przypomina mi to filmy z cwiczeń w szkołach USA z symulowaniem zachowań podczas ataków nuklearnych…wszyscy pod ławki: )).
  Batony i koce: )) wydają miliardy na naboje i kamery a tutaj masz 200K na batony

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.