Rząd USA przygotowuje się na śmierć milionów ludzi

Opublikowano: 15.10.2014 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 9

Emerytowany funkcjonariusz straży granicznej, Zach Taylor twierdzi, że rząd USA od wielu lat przygotowuje się na “duży narodowy kryzys”. Według jego rozeznania Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego liczy się z tym, że śmierć może ponieść nawet 200 milionów ludzi.

Zach Taylor pracował ponad 20 lat jako funkcjonariusz straży granicznej. Najpierw w stanie Teksas, patrolując granicę amerykańsko-meksykańską a później jako szef oddziału straży granicznej w Tuscon, w stanie Arizona. Na nagraniu z lipca tego roku mówi, że agencje takie jak FBI, CIA, DHS oraz wojsko, marynarka wojenna i piechota morska przygotowują się do jakiegoś wydarzenia.

“Oni przewidują duży narodowy kryzys. Kiedy widzisz, że FEMA przygotowuje się na śmierć dwustu milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych, to coś ci to mówi. Kiedy widzisz, że rząd kontroluje dostawy amunicji i że w południowej Arizonie brakuje podstawowych środków medycznych to coś chyba jest nie tak. Oni przewidują coś naprawdę drastycznego” – tak skomentował działania rządu USA Zach Taylor.

Autor: staryzenek20
Na podstawie: www.examiner.com
Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Ciekawe.
Tylko po co wpuszczać na masowa skalę nielegalnych imigrantów jeśli ma się stać coś “strasznego” i 200 mln amerykanów ma umrzeć. Umierać będą wszyscy, bez względu na narodowość czy kolor skóry.

skrzypkima
Użytkownik
skrzypkima

To prawda, że amerykański rząd robi wiele różnych ciekawych rzeczy, które pięknie się wplatają w teorie spiskowe. Ale pamiętajmy, że KAŻDY kraj musi mieć różne scenariusze rozwoju wypadków, nawet mało prawdopodobne, oraz procedury postępowania w wypadku ich zaistnienia. Im więcej ma opracowane takich scenariuszy oraz procedur, tym lepiej, bo w razie zaistnienia sytuacji wyciąga się gotowe plany z sejfu. A historia już nieraz pokazała, że dziać się może niemożliwe…

Raptor
Użytkownik
Raptor

Czyżby Yellowstone?

Wytagen
Użytkownik
Wytagen

Raczej może sztuczna epidemia eboli…