Rząd USA przejął kontrolę nad produkcją odżywek dla niemowląt

Opublikowano: 20.05.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1512

Odcinek podcastu „Situation Update” z USA z 19.05.2022 r. jest jednym z najważniejszych wydarzeń w tym roku. Wyjaśnia on, w jaki sposób krajowe dostawy żywności są zmilitaryzowane i kontrolowane przez reżim w Waszyngtonie, który obecnie zagraża bezpieczeństwu żywnościowemu wszystkich Amerykanów. Poniżej tłumaczenie jego treści.

Aby zaradzić niedoborom odżywek dla niemowląt, które wywołują powszechną frustrację, a nawet panikę w całej Ameryce, reżim Bidena powołał się na nadzwyczajne uprawnienia z czasów wojny koreańskiej, zawarte w Ustawie o Produkcji Obronnej (Defense Production Act), zarządzanymi przez FEMA. Ustawa ta, pierwotnie mająca umożliwić nadzwyczajne działania wykonawcze w celu wzmocnienia infrastruktury krytycznej w czasie wojny, jest obecnie wykorzystywana przez reżim Bidena do przejęcia kontroli nad surowcami do produkcji żywności i zmuszenia firm do dostarczenia ich do Abbott Laboratories w celu wyprodukowania dużych ilości silnie przetworzonych, śmieciowych „preparatów dla niemowląt” z syropu kukurydzianego i przetworzonych białek mleka.

Ponieważ działania te polegają jedynie na zmianie przeznaczenia istniejących surowców żywnościowych, nie rozwiązują problemu niedoboru żywności w Ameryce, a jedynie przesuwają niedobory z jednej kategorii produktów do innej. Jest to także centralnie planowany plan dystrybucji żywności, który przypomina komunizm, a nie dynamikę wolnego rynku.

Co więcej, oznacza to, że gdy w nadchodzących miesiącach pojawią się kolejne niedobory żywności, reżim Bidena niemal na pewno powoła się na ustawę DPA, aby przejąć kontrolę nad innymi surowcami żywnościowymi, upewniając się, że faworyzowane korporacje otrzymają dostawy, podczas gdy dysydenckie firmy i małe przedsiębiorstwa zostaną doprowadzone do bankructwa z powodu braku dostaw.

DHS już potajemnie przejęło produkcję producentów żywności w całej Ameryce.

Ponieważ moja firma (HealthRangerStore.com) działa w branży produkcji żywności i przechowywania żywności, jesteśmy w pełni świadomi tego, co dzieje się w tej branży. Mamy potwierdzenie, że Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS) przejął już całą produkcję kilku dużych amerykańskich producentów żywności nadającej się do przechowywania. Firmy te zostały również zmuszone do podpisania umów o nieujawnianiu informacji, aby utrzymać ten fakt w tajemnicy przed opinią publiczną. Uważni obserwatorzy zauważą jednak, że każda firma produkująca żywność, która twierdzi, że nie jest w stanie realizować zamówień klientów przez wiele miesięcy, w rzeczywistości znajduje się pod kontrolą DHS, i zmuszona jest do przekazania całej produkcji rządowi USA.

DHS obecnie przekazuje dziesiątki milionów dolarów miesięcznie na zbywalne produkty żywnościowe do podziemnych bunkrów i tuneli rządowych, jednocześnie wmawiając społeczeństwu, że nie ma potrzeby się przygotowywać na nadchodzącą klęskę głodu. FDA inscenizuje również wycofywanie żywności, aby skonfiskować ogromne jej ilości, które są następnie kierowane do rządowych bunkrów.

DHS, jak mi powiedziano, przygotowuje się do wojny z Chinami, która – jak się uważa – rozpocznie się przed wyborami samorządowymi w tym roku. 20.05.2022 r. ujawnię w moim podcaście chiński plan inwazji milionów żołnierzy PLA na kontynentalny obszar Stanów Zjednoczonych w celu przejęcia amerykańskiej ziemi uprawnej, ropy naftowej i zasobów mineralnych, przedstawię szczegółowe informacje na ten temat. Plan ten zakłada eksterminację każdego Amerykanina, w tym wszystkich Demokratów, którzy dopuścili się zdrady, współpracując z komunistycznymi Chińczykami w celu realizacji tego planu (np. gubernator Kalifornii Newsom).

Przy okazji, chiński plan inwazji rozpocznie się od desantu w stylu D-Day na plaże Kalifornii. Każdy kalifornijski cywil, który nie zdoła uciec, zostanie rozstrzelany na miejscu. Ponieważ Kalifornia jest stanem, w którym panuje ścisła kontrola nad bronią, Amerykanie zostali celowo rozbrojeni, aby ułatwić Chinom przeprowadzenie inwazji.

Samoloty Departamentu Obrony przerzucają teraz drogą powietrzną do Ameryki odżywki dla niemowląt, wykorzystując zasoby wojskowe do rozwiązywania problemów z zaopatrzeniem w żywność, które powinny być rozwiązane przez wolny rynek.

Szaleństwo reżimu Bidena nie zna granic. Zamiast pozwolić wolnemu rynkowi na rozwiązanie problemu preparatów dla niemowląt poprzez ukrócenie praktykowanej przez FDA ochrony Abbott Laboratories i innych krajowych producentów, Biden uciekł się do wykorzystania samolotów Departamentu Obrony do przetransportowania preparatów dla niemowląt do Stanów Zjednoczonych.

Portal CNBC.com poinformował 18.05.2022 r.: „Biden polecił również Departamentowi Zdrowia i Usług Społecznych oraz Departamentowi Rolnictwa, aby wykorzystywały samoloty Departamentu Obrony do sprowadzania z zagranicy preparatów dla niemowląt, które spełniają amerykańskie normy zdrowotne i bezpieczeństwa”.

Tak więc podczas gdy zasoby Departamentu Obrony mogłyby być lepiej wykorzystane do przygotowania się do nadchodzącej III wojny światowej (z Chinami lub Rosją), Biden zlecił samolotom transportowym Departamentu Obrony przewożenie odżywek dla niemowląt, aby spróbować powstrzymać falę frustracji wśród amerykańskich wyborców. Oznacza to, że Biden nie tylko powołuje się na nadzwyczajne uprawnienia wojenne, aby przejąć i kontrolować krajowe zasoby żywności, ale także wykorzystuje wojsko do decydowania o tym, gdzie rozdzielić dostępne zasoby żywności.

W zmilitaryzowaniu amerykańskiego zaopatrzenia w żywność na mocy nadzwyczajnych uprawnień wojennych nie ma niczego złego, prawda?

Autorstwo: Mike Adams
Źródło zagraniczne (oryginalne): NaturalNews.com
Źródło polskie (tłumaczenia): WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. beton234 20.05.2022 19:20

  Boziu jedyny, co za stek bzdur…inwazja Chińczyków na kontynent amerykański…Na jakich dragach jedzie autor tych pożal się boże rewelacji. Chiny nie są na chwilę obecną przeprowadzić skutecznej inwazji na Tajwan który mają pod samym nosem i który jest nieporównywalnie słabszy od militarnie od USA. A tu jakieś bajdurzenia o drugim D-Day na plażach Kalifornii:-D

 2. BANDZIORkaq 20.05.2022 20:21

  No nie wiem , lekceważenie ChRL jest ryzykowne, jest to ustrój tak dalece różny od znanych nam ram funkcjonowania , że nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Chociaż taka inwazja też wydaje mi się mało prawdopodobna, to w powietrzu czuć napięcie , coś się wydarzy , właściwie już się dzieje, tylko nie ma o tym info w ścieku głównego nurtu, więc nie przyjmujemy tego do wiadomości. Mimo wszystko massmedia mają wpływ na świadomość każdego, także foliarza. Tyle, że nas poinformują dopiero kiedy niczego nie da się już ukryć. Do tej pory to będzie tylko spekulacja w oparciu o przecieki, plotki , o których nie wiadomo nawet, czy są prawdziwe. Tak jak powyższa publikacja.

 3. Quasar 23.05.2022 18:47

  Odżywki dla niemowląt, tak jak zresztą “szczepionki”-ludobójki, i wielka ilość żywności GMO za “szczepionkami”, i z drukarek 3D… to domena zbrodniarza Gatesa i spółki

  krok po kroku tracimy wszystko, skażone jest powietrze przez codzienne opryskiwanie z samolotów chemtrails, skażona jest woda, skażona żywność i ziemia, wywoływane ciągłe laboratoryjne “plandemie”, tracimy suwerenność, oddając ją w ręce największych zbrodniarzy z ONZ, WHO, NATO, wszędzie globalna korupcja, kłamstwa i zdrada… aż dopną swego planu, i miliardy pójdą do ziemi, albo pieca

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.