Rząd szykuje sposoby zmuszenia Polaków do szczepienia

Opublikowano: 29.04.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3213

Narracja o tłumach Polaków bijących się w kolejce do wstrzyknięcia sobie preparatów zwanych szczepionkami przeciw COVID, powoli się kończy. Najwyraźniej chętnych zaczyna brakować i rządzący już zapowiedzieli szereg działań, które mają zmusić Polaków do wstrzyknięcia sobie tych substancji. Rząd chce skłonić nieprzekonanych Polaków do szczepień na COVID-19. Odpowiednie mechanizmy w tej sprawie ma opracować Rada Medyczna i rządowy zespół walki z COVID-19.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej, że osoby, które są sceptycznie nastawione do szczepień, muszą zrozumieć, iż to jest jedyna metoda, który w sposób powszechny i skuteczny eliminuje COVID-19. Nie jest to oczywiście oficjalna wiedza naukowa tylko przekonanie premiera prawdopodobnie wzmagane podszeptami dziwnej szemranej rady medycznej doradzającej szefowi rządu.

Leki przeciw COVID cały czas powstają, jest badana dłużej niż dopuszczone szczepionki słynna już amantadyna, którą ludzie załatwiają sobie na czarnym rynku, jest inwermektyna, której profilaktyczne stosowanie daje w niektórych przypadkach dobre rezultaty. Jest teś jakiś nowy lek Pfizera. Szczepionki są zatem tylko częścią tej układanki, ale najwyraźniej rząd jest mocno zdeterminowany aby zmusić wszystkich do przyjęcia tych preparatów i można się spodziewać represji. Tyle właśnie zostało z dobrowolności szczepienia.

Unia Europejska zapowiedziała zakupienie 1,8 mld dawek szczepionki firmy Pfizer BionTech, a skoro Europejczyków jest 500 mln to wystarczy po 3 zastrzyki dla każdego. A przecież to tylko jedna z firm i zaraz dowiemy się o kontraktach Moderny, J&J, CureVac i innych.

Wystarczy, żeby każdego szczepić nawet 3 razy do roku. Ludzie zaczynają sobie uzmysławiać, że te szczepienia będą cykliczne i rezygnują z nich wstrzymując decyzję o zgłoszeniu się do tego eksperymentu. Wątpliwości budzą też przypadki nagłych zgonów na skutek niebezpiecznych skrzepów. A skoro ludzie się boją i masowo już nie wierzą skompromitowanej COVID-em kaście lekarzy, to zrobił się problem i tu na odsiecz rusza Mateusz Morawiecki.

Premier zapowiedział podjęcie działań, które mają bardziej wpłynąć na realizację założeń Narodowego Programu Szczepień. „Rada Medyczna oraz rządowy zespół do walki z COVID-19 opracowują dodatkowe mechanizmy, które mają skłonić do jak najszerszej akcji szczepień. Dodatkowo w ramach UE dyskutowane są różne pomysły, które mogą być dla naszych obywateli uciążliwe i od których być może nie będziemy mogli odejść, bo będą narzucone przez inne państwa np. możliwość wejścia na pokład samolotu lub pociągu, wjazdu do jakiegoś państwa, skorzystanie z obiektu hotelowego w innym państwie tylko z ważnym szczepieniem” – powiedział Mateusz Morawiecki.

Skala represji zapowiada się zatem dotkliwie. Morawiecki potwierdza, że społeczeństwo zostanie poddane sanitarnej dyskryminacji. Minister zdrowia, Adam Niedzielski, sugerował, że przygotowywana jest akcja docierania do opornych obywateli aby im wytłumaczyć, żeby się zaszczepili.

Chyba niezaszczepionych nie będzie jeszcze odwiedzał dzielnicowy tylko zasugerowano obowiązek wykonania do takich osób telefonu na ten temat przez lekarzy rodzinnych. Mieliby oni w taki sposób bezpiecznie – telemedycznie – docierać do osób, które pozostają w rejestrach jako niezaszczepione.

Równolegle działać ma też kampania medialna i outdorowa, bo przecież jak mawiał premier „ludzie są tak głupi, że to działa” zatem media zostaną wkrótce zasilone kolejnymi milionami złotych na szczepionkową propagandę i znowu od rana do wieczora będą odmieniać przez wszystkie przypadki słowo szczepić, szczep, wyszczepić.

Szykuje się sanitarny apartheid. Być może jak za poprzedniej okupacji powstaną tramwaje i autobusy tylko dla zaszczepionych. Wicepremier Jarosław Gowin już wcześniej mówił, że osoby zaszczepione miałyby być uprzywilejowane w dostępie do restauracji.

Bardzo przypomina to czasy z latach 1940., gdy w Warszawie były restauracje tylko dla Niemców. Co ciekawe Niemcy w okupowanej Polsce też walczyli z epidemią – tyfusu – i obwieścili wtedy, że przenoszą go Żydzi. Pretekstem do walki z tyfusem było stworzenie zamkniętych dzielnic żydowskich. Wszyscy wiemy jak się to skończyło.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. gajowy 29.04.2021 12:48

  Przytoczona tu odezwa jest chyba najlepszym komentarzem tego co się dzieje.
  Ale dodam jeszcze kilka słów od siebie:
  Osoby szczepiące sie powinny domagać się znaczącej kasy od Państwa za udział w eksperymencie medycznym. Zamiast tego, Państwo obiecuje im kenkartę dzięki której będą trochę mniej gnębieni od pozostałych.
  No deal stulecia!

 2. Foxi 29.04.2021 13:42

  Oni już tworzą sztuczne “społeczne zapotrzebowanie” Dziś prezydent Wałbrzycha taki o bardzo polskim nazwisku, powiedział na łamach polskiej Gazety Wyborczej że cyt “Wałbrzych się domaga obowiązki wyszczepiennego” tz on uważa się że jest całym społeczeństwem Wałbrzycha? https://walbrzych.wyborcza.pl/walbrzych/7,178336,27030763,prezydent-walbrzycha-chcemy-obowiazkowych-szczepien-w-miescie.html

  Wczoraj wysrała się okrutnie jedna baba w Łodzi, o tym by nieszczepieni płacili za leczenie … tylko że już płacą na ZUS i inne takie składki, o tym fakcie to babsko zapomniało? Przedwczoraj też ktoś wyskoczył w temacie. Tylko dziwi mnie w tej sytuacji, że ludzie dobrowolnie chcą być traktowani jak psy koty lub inny inwentarz … igła w d. i kolczyk na ucho. Normalnie to porażka człowieczeństwa.

  Jednocześnie zapis w konstytucji gwarantuje że nie można nikogo zmusić do udziału w eksperymentach medycznych, a te preparaty są nadal w fazie testowej o czym rząd sam łaskawie poinformował.

 3. kufel10 29.04.2021 17:15

  Biblia mówi “oko za oko ząb za ząb”. Ja ćwiczę od lat sztuki walki, każdy atak “szczepanów” na moje ciało będę odpierał stosownie do okoliczności. Za dyskryminowanie mnie, katolika, postąpię jak krzyżowcy, będe “nawracał”.

 4. BANDZIORkaq 29.04.2021 22:45

  Można pracować za miskę ryżu, to czemu nie szczepić się za wstęp do samolotu, za bilet rzecz jasna trzeba nadto zapłacić, wydzieliwszy kilka ziaren z każdej ryżu miski. Dzięki opatrzności pozostaje na marginesie tych nieobjętych ubezpieczeniem zdrowotnym , tych którzy nie płacą składek, podatków, nieochrzczonych, bez ślubu i bez stałego adresu. Mam się całkiem nieźle, a przy okazji mogą mi ….bez wulgaryzmów. Nie mam też żalu za moje trwonione podatki. I mam w dole pleców kto stoi przy korycie i kto ma 100 sposobów na roztrwonienie mojej krwawicy. Na plus dla samopoczucia własnego. Nie daje. Nie biorę ( zapomogi).Polecam takie podejście do życia, dobrze jest wyjść spod skrzydeł uzurpatorów i żyć po swojemu. Nawet kartę SIM mam nie na siebie zarejestrowaną. Można? Można. Serio, mogą mnie szukać , namierzać, ganiać że szprycą, prędzej znajdą Presley’a albo Kulczyka. Fakt , może żyje się mniej wygodnie, te przeprowadzki , tfu, ale satysfakcja- bezcenna. Ten sposób bycia to podwaliny podziemia w czasie nadchodzącym, a może nawet już jutro. To już nie margines, to legenda o wolności.

 5. Wolfman 30.04.2021 10:21

  @Bandziorkaq jakiegoś bezdomnego wrobilas w tę kartę sim

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.