Rząd światowy 2025 i substytuty wojny

Opublikowano: 01.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 45

W tej audycji analizujemy bieżące wezwania do budowy Rządu Światowego wygłoszone m.in. przez Michaiła Gorbaczowa, Gordona Browna, IMF, World Economic Forum, księcia Karola, Klub Rzymski i wielu innych. Te grupy globalistyczne planują w 2021 roku wielki panel promujący w Davos budowę Rządu Światowego. W drugiej części omawiamy badania, które proponowały, iż po zbudowaniu Rządu Światowego i demilitaryzacji świata będzie trzeba zmienić bezpowrotnie globalny system pozbawiony możliwości prowadzenia wojen. Zaproponowane substytuty wojny w wielu wypadkach okazały się jednak znacznie bardziej niebezpieczne dla ludzkości niż sama wojna…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Flibusta
Użytkownik
Flibusta

Wygląda na to że Rewolucja Francuska (totalna rzeź) a po niej kampanie Napoleona (kolejna rzeż) które skasowały w Europie feudalizm właśnie kończą swoje działanie. Teraz elity starają się zabezpieczyć siebie przed ruchami mas społecznych w trakcie przywracania nowego feudalizmu. Bo przecież idealne społeczeństwo z punktu widzenia każdej ludzkiej władzy to – wąska warstwa krewnych i znajomych królika odpowiednio bogatych (bo zamożność bywa raczej wynikiem pracy i zapobiegliwości, natomiast bogactwo jest zawsze nieprawe) trochę fachowców z różnych dziedzin oraz masy pańszczyźnianego chłopstwa. Nadzieja dla bogatych jest w robotyce i automatyzacji zwanej dla niepoznaki “sztuczną inteligencją”. Trzeba więc doprowadzić do zmniejszenia liczby ludzi na świecie. Nie są potrzebni w takiej ilości (elitom władzy rzecz jasna) bo roboty częściowo ich zastąpią i nie będą się buntować. Stąd wezwania do centralizacji władzy. Bo centralizacja zawsze służy władzy a decentralizacja – zwykłym ludziom. Takie wnioski wyciągnęłam.