Rząd realizuje najgorszy scenariusz

Opublikowano: 08.12.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1034

Analiza konferencji prasowej ministra zdrowia Adama Niedzielskiego dotyczącej nakładania nowych obostrzeń. Konferencja potwierdza przecieki medialne wypuszczane do mediów w ciągu ostatnich dni. Decyzje są nieadekwatne do sytuacji, np. zamykają szkoły i wprowadzają niekonstytucyjny apartheid sanitarny narażając przedsiębiorców na pozwy sądowe klientów lub na mandaty wystawiane przez Sanepid. Bez względu na kary finansowe, rząd naraża firmy nie tylko na starty finansowe, ale również na spadek liczby klientów (i sprzedaży) oraz na trwałą uch niechęć.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.