Rząd odetnie nas od prądu?

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1227

https://www.youtube.com/watch?v=fXpdWWR6DgA

Nadchodzi blackout. Ceny prądu wystrzeliły o 700%. Notowania na giełdzie energii pobiły rekordy. Co czeka nas w 2022 roku? Czy miasta będą musiały wyłączyć sygnalizacje świetlne? Jak rząd zrekompensuje podwyżki cen prądu Polakom? Czy będziemy musieli wyłączyć urządzenia codziennego użytku potrzebujące energii?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stary Kulas 20.09.2022 19:37

    A wystarczyłoby wypiąć się na podatek węglowy i podwyżka byłaby niższa o połowę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.