Rząd nie zamknie stoków narciarskich

Opublikowano: 26.11.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1340

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk mówi, że stoki narciarskie w tym roku będą otwarte. Podkreśla, że nie należy jeszcze wykazywać optymizmu w związku z mniejszą liczbą zachorowań w ostatnich dniach. W przeciągu kilku kolejnych dni zostanie wdrożona ustawa, dzięki której służba zdrowia zostanie dofinansowania. Ponadto Dworczyk apeluje o ograniczenia kontaktów z rodziną podczas świąt Bożego Narodzenia. Nasz gość mówi także za co odpowiada Jarosław Kaczyński w rządzie.

Komentarz „Wolnych Mediów”: Być może nie zamknięto stoków narciarskich, ponieważ wiceminister rozwoju – Andrzej Gut-Mostowy – ma udziały w spółce prowadzącej ośrodek narciarski w Witowie.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.