Rząd Kanady zapłaci za pogrzeby ofiar „szczepionek”

Opublikowano: 27.08.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1445

Rząd Kanady poinformował, że wyasygnował 75 milionów dolarów (ok. 230 mln złotych) na pokrycie kosztów pogrzebów zabitych Kanadyjczyków w wyniku poddania się eksperymentowi medycznemu w postaci zastrzyku z tzw. „szczepionek” przeciw Covid-19.

W Polsce rząd przygotował projekt Funduszu Kompensacyjnego, w którym nie przewidziano ani odszkodowania w przypadku zgonu z powodu zastrzyku, ani pokrycia kosztów pogrzebu.

Dlaczego polski rząd nie uwzględnił odszkodowania lub pokrycia kosztów pogrzebu Polaków w przypadku ich zabicia przez trucizny, zawarte ww. zastrzykach?

Wydaje się, ze najważniejsze przyczyny takiej decyzji mogą być dwie.

1. Według polskiego rządu i polskich ekspertów Polacy w przeciwieństwie do Kanadyjczyków są odporni na trucizny, zawarte w zastrzykach.

2. Polski rząd i polscy eksperci dysponują wiedzą naukową, że tzw. „szczepionki” na 100% nie zabijają, a rząd Kanady i ich eksperci tej wiedzy jeszcze nie posiadają.

Autorstwo: statystyk
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: NEon24.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Oczywiście punkty 1 i 2 to sarkazm, bo prawdziwa odpowiedź jest inna – rząd Morawickiego jest zarządzany przez bankiera, który myśli jak bankier i traktuje odszkodowania jako „koszt” wynikający ze „straty”, którego trzeba uniknąć dla dobra „banku”, czyli budżetu przerzucając na „klientów”, czyli rodziny zmarłych. Dla rządu nie jesteśmy obywatelami, tylko klientami, których trzeba jakoś się „spławić”, kiedy zaczynają sprawiać problemy żądając swoich praw i odszkodowań.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. BANDZIORkaq 27.08.2021 12:15

    Ale jakie to ma znaczenie , skoro zgony poszczepienne są “bez związku” z podaniem trutki na covid?

  2. JZ 27.08.2021 15:37

    Przeglądałam sobie ostatnio raport rządowy nt NOP. No zgony były… I inne, stosunkowo częste, poważne powikłania… Szkoda, że nie podawali po jakich szczepionkach występują te najcięższe NOP-y. To dopełniłoby obrazu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.