Rząd Kanady inwestuje w produkcję owadziej karmy dla ludzi

Opublikowano: 13.07.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1833

Od Światowego Forum Ekonomicznego po rząd kanadyjski, lewicowi globaliści chcą, abyś porzucił mięso na rzecz przerażających alternatywnych robaków pod pretekstem walki ze zmianami klimatu i o poprawę zdrowia ludzkiego. Jeśli zjesz robaki, możesz mieć więcej robaków, niż się spodziewałeś: pasożyty – ostrzega w poniższym materiale wideo „Rebel News”.

Tymczasem kanadyjski rząd Justina Trudeau (człowieka Klausa Schwaba – przypis WM), zainwestuje 8,5 miliona dolarów w zakład produkcji owadów, aby „wspierać zrównoważoną produkcję żywności”. Rząd zapowiedział, że inwestycja o wartości 8,5 miliona dolarów dla Aspire miała na celu „wsparcie budowy komercyjnego obiektu do produkcji białka krykieta”. Rząd dodał, że wybiera firmę, w którą chce zainwestować, ponieważ „Cel Aspire, jakim jest walka z globalnym niedoborem żywności, doprowadził do skupienia się na produkcji jadalnych owadów, które mogą dostarczać duże ilości pożywnej żywności o niskim śladzie środowiskowym”.

Rząd Kanady twierdzi, że fundusze zostaną użyte przez Aspire, aby „wykorzystać najnowszą inteligentną technologię do stworzenia idealnych warunków do uprawy świerszczy w zakładzie w Londynie w Ontario” i „umożliwić firmie monitorowanie i hodowanie miliardów świerszczy jednocześnie, produkując bogate w składniki odżywcze białko na rynek premium zdrowej żywności i zwierząt domowych”. Uważa też, że ta technologia pozwoli firmie obniżyć koszty produkcji, co zwiększy jej atrakcyjność rynkową i sprzedaż na rynku krajowym i międzynarodowym.

Rząd Trudeau twierdzi, że „alternatywne źródła białka, takie jak owady, zapewniają możliwość bardziej zrównoważonego zaspokojenia globalnego zapotrzebowania na żywność poprzez zużywanie mniejszej ilości wody, energii i przestrzeni oraz emitowanie znacznie mniejszych emisji gazów cieplarnianych na etapie produkcji”.

Oczekuje się, że zakład w Londynie, Ontario, ma pomieścić ponad cztery miliardy świerszczy i produkować do 13 milionów kilogramów owadów rocznie. Jeśli te liczby zostaną spełnione, oczekuje się, że będzie to jeden z największych zakładów przetwórstwa krykieta na świecie.

Współzałożyciel Aspire Mohammed Ashour powiedział CBC, że świerszcze mogą wytwarzać białko znacznie wydajniej i przy ułamku ilości jedzenia, wody i ziemi potrzebnej innym źródłom białka.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.