Rząd Danii będzie walczyć z islamizacją kraju

Opublikowano: 01.07.2015 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 493

W Danii odbyły się niedawno wybory parlamentarne a teraz szykują się potężne zmiany. Nowy premier Lars Løkke Rasmussen i koalicja prawicowa będzie walczyć przeciwko islamizacji kraju, ograniczając napływ imigrantów.

Nowy rząd we współpracy z prawicową Duńską Partią Ludową chce zaostrzyć między innymi prawo azylowe. Już w przyszłym tygodniu przedstawiona zostanie odpowiednia ustawa. Nowy premier Rasmussen oświadczył wcześniej, że napływ imigrantów wyszedł poza jakąkolwiek kontrolę. W ten sposób Dania wyrazi sprzeciw wobec polityki narzucanej przez Unię Europejską.

Sojusznicza Duńska Partia Ludowa domaga się również referendum w sprawie wyjścia z UE. Rasmussen i jego partia Venstre jest temu przeciwna, ale premier zapowiedział, że jeszcze w tym roku odbędzie się głosowanie w sprawie wyłączenia z unijnych reguł, dotyczących wymiaru sprawiedliwości.

Głównym celem koalicji prawicowej będzie ograniczenie napływu imigrantów. Kraj może odmówić przyjmowania kolejnych uchodźców, odebrać zasiłki socjalne czy dokonać przymusowych deportacji. Dania będzie walczyć z imigrantami, którzy nie chcą się asymilować – pozostali mogą liczyć na pomoc ze strony rządu.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: irishtimes.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. agama 01.07.2015 12:55

  wreszcie do rozum po głowy poszli

 2. BrutulloF1 01.07.2015 15:42

  Szkoda, że jeszcze nie poczekali.

 3. Prometeusz 02.07.2015 09:20

  Moge zaproponowac proste rozwiazanie w kilku krokach:

  * Zlikwidowac socjal (a dla tych, co nie moga – to zostawic go STRICTE dla osob, ktore NIE POTRAFIA na siebie pracowac, tj. glownie osob niepelnosprawnych fizycznie i umyslowo);

  * Obnizyc podatki o polowe;

  * Zlikwidowac przywileje dla korporacji

  * Oddac ludziom wladze nad wlasnym zyciem, m.in. poprzez likwidacje demokracji totalnej i regulowanie wszystkiego co tylko sie da

  No i jestem pewien, ze imigracja zmaleje niemal natychmiast, a i nawet Dunczycy poczuja sie bardziej ‘w domu’… 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.