Rząd chce przyjąć imigrantów z Afryki i walczyć z ksenofobią

Opublikowano: 31.08.2018 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2

Poprzednia władza mówiła, że sprowadzi dziesiątki tysięcy imigrantów zgodnie z rozdzielnikiem unijnym, co wzbudziło liczne protesty polskiego społeczeństwa. Obecna władza w kwestii retoryki twierdzi oficjalnie, że imigrantów nie przyjmie, ale rząd PiS, w tajemnicy, podpisał niedawno specjalną proimigrancką deklarację.

To ciekawe, że ani media rządowe ani rzekomo opozycyjne, nie były łaskawe wspomnieć o tym, że 2 maja rząd PiS podpisał pro-imigrancką Deklarację z Marrakeszu. Z grona państw UE odrzuciły ją tylko Węgry, jako fundamentalnie sprzeczną z ich polityką.

Realizacja uzgodnień z Marrakeszu oznacza jedno – nową fala imigracji “inżynierów i lekarzy” z Afryki do Europy. Wspomniana deklaracja zakłada promocję tak zwanej “zrównoważonej narracji” o migracji i uwypuklanie jej pozytywnego rzekomo wkładu w rozwój społeczeństw, a także promocję migracji między Europą a Afryką.

Właśnie do tego zobowiązał się szef MSZ Polski podpisując deklarację z Marakeszu. O jej realizacji w praktyce nie dowiemy się jednak z mediów. Polacy zorientowali się, że jest coś nie tak dopiero widząc wzrastającą liczbę przybyszów o ciemnej karnacji skóry. Ich szybkie przybywanie w Polsce jest szczególnie zauważalne w dużych miastach.

Jednak deklaracja z Marrakeszu to nie wszystko. W razie podpisania przygotowywanego właśnie Paktu Migracyjnego ONZ, co jest bardziej niż prawdopodobne, władze będą musiały realizować znajdujący się tam zapis o “penalizacji mowy nienawiści wobec uchodźców lub migrantów”. Podpisanie dokumentu planowane jest na 10 grudnia.

Po raz kolejny okazuje się, że politycy reprezentujący partię rządzącą, mówią coś, po czym robią dokładnie odwrotnie. Dbają tylko o to, aby stworzyć odpowiedniego medialnego Matrixa, aby “ciemny lud to kupił”. I niestety kupuje.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
polach
Użytkownik
polach

Proponuje okupacyjny rząd z “wiejskiej” wysłać do Afryki w ramach wymiany, wtedy tych wszystkich przebierańców zgodzę się zamienić za tylu samych imigrantów afrykańskich, to będzie zgodne z racja stanu prawdziwej Polski…Chcą u nas jak w Francji, Niemczech, Szwecji etc zrobić pomieszanie narodowości, aby kraje/grupy narodowe straciły do końca swoją tożsamość, bo samo pranie mózgu z TV nie daje takiego efektu..jak zmieszanie różnych kultur.

Aida
Użytkownik

Moim zdaniem wyborcy PiS są tak zaślepieni, że nawet jak im przedstawisz dowody, że PiS co innego obiecywał wyborcom to nie uwierzą i zagłosują na nich ponownie.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Mają jako alternatywę do wyboru partie które albo z pewnością zrobią co innego niż obiecały albo nie uzyskają większości.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

Polacy – inteligentni, pracowici ludzie, można rzec rozsądni a do “rządzenie” sobą wybierają idiotów a może pracowici ale nie inteligentni, to by tłumaczyło dlaczego wszyscy wybrani prezydenci III RP to konfidenci ubecji.

Aida
Użytkownik

A może większość się nie interesuje polityką w ogóle, a głosują bo coś tam dobrego usłyszą o danej partii.

polach
Użytkownik
polach

Polacy zamiast sprawdzić samodzielnie różne tematy i zacząć sobie zadawać pytania, dlaczego tak jest a nie inaczej, wolą słuchać co jest zalecane polecane, jak w reklamie…

Oto PIS-PO jeden kij:) https://demotywatory.pl/4873569/Bykowe–PiS-wprowadzi-nowy-podatek-dla-singli-i-singielek
podatek de-facto od “wyborów życiowych” :)
Absurd goni absurd – komedia to mało powiedziane…
Ciekawe co musi zrobić “rząd” aby ludzie powiedzieli NIE?dość – WON!

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

@polach Wydaje mi się, że pierwsze co trzeba zrobić to zlikwidować partiokrację. Absurdem jest obsadzanie posad kierowniczych w kluczowych dla kraju spółkach z partyjnego klucza. Na zasadzie mierny ale wierny tworzy się republika niekompetentnych kolesi z arcywysokimi wynagrodzeniami. Wprowadzenie JOW-ów na początku sprawiłoby chaos jak we wczesnych latach 90-tych gdzie do sejmu startowało kilkanaście partii, ale w efekcie do sejmu trafiłoby mniej głąbów, którzy produkują tysiące niepotrzebnych przepisów tylko po to aby czuć się potrzebnym. Absurdem jest utrzymywanie 700 000 urzędników. Gdyby uprościć prawo można by zlikwidować połowę z nich przez co obniżenie podatków byłoby możliwe. Wymienienie wszystkich absurdów nie jest możliwe w jeden dzień ale od czegoś trzeba zacząć.
PZDR

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ