Rząd chce kontrolować konta bankowe Polaków?

Opublikowano: 25.02.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1150

Szokujące plany Morawieckiego! Śledzenie kont bankowych?! Totalna inwigilacja w Polsce? Jedyną służbą, która nie będzie miała dostępu do informacji o stanie konta bankowego będzie pogotowie ratunkowe? Rząd paranoicznie chce znać majątki wszystkich Polaków. Możliwe że po to, aby później wprowadzić podatek od depozytów bankowych (nie mylić z podatkiem od zysków z oprocentowania lokat bankowych). Usiądek mówi też o Wielkim Resecie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 3,86 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

Chyba czas się przeprowadzić do Chin bo już teraz jest to oaza wolności… no chyba jeszcze została Rosja…

Irfy
Użytkownik
Irfy

Akurat to posunięcie nie jest pod “podatek od lokat”, tylko pod gnębienie przeciwników. Niedawno “resort tak zwanej sprawiedliwości” pracował nad zmianą zamiany aresztu na kaucję. Nie wiem, czy to już weszło, czy dopiero wejdzie, ale generalnie chodzi o to, że według nowego projektu ewentualną kaucję będzie mógł wpłacić wyłącznie SAM ZAINTERESOWANY. W skrócie, obecnie jeśli komuś zamienili areszt na kaucję, to sądu nie interesuje, skąd wzięły się pieniądze, byle były.

Według nowych przepisów ma to zostać zabronione. Czyli jeśli ktoś nie ma na koncie kasy, to klapa, nikt inny za niego nie poręczy. I tutaj wchodzi nasze prześwietlanie kont. Bo bez takiej możliwości na kaucję nadal mogliby się zrzucać różni ludzie i “władza” nie miałaby jak tego sprawdzić. Dlatego najpierw dopuszczą do wglądu w konto wszystkich możliwych pachołków władzy a potem już hulaj dusza. Wniosek do “właściwego” sądu, ten nałoży kaucję przekraczającą stan konta i po sprawie. Przeciwnik ustroju będzie gnił w wydobywczym, aż mu głupie pomysły przejdą.

Dodatkowo to świetny biznes dla wszelkich możliwych bandziorów. Bo kumpli w tej czy innej “służbie” ma każda szanująca się grupa przestępcza, więc później wystarczy już tylko lustrować, czy dany “obiekt” warto szantażować albo coś od niego wymuszać, czy to próżny trud. Po tyłku zbiorą jak zwykle “średniacy”, bo naprawdę bogaci mają konta zagraniczne albo “zaskórniaki” w kryptowalutach. Za to jakieś “błyskawicowe demonstrantki” mają na kontach po 10 tysi w porywach, więc jeśli nikt za nie nie wpłaci kaucji (a nie będzie mógł), to je władza tak przeczołga, że im się odechce protestów.

JP
Użytkownik
JP

[Benjamin Fulford] Masowa marcowa kampania przeciwko globalnej idiokracji

https://meditation539.com/2021/02/25/benjamin-fulford-masowa-marcowa-kampania-przeciwko-globalnej-idiokracji/

Punkt Zero
Użytkownik

@JP
Czy te Jelenie z łukami to Wasza sprawka?