Rynek paliw czeka katastrofa?

Opublikowano: 25.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 631

Kryzys na rynku paliw trwa. Pomimo spadku ceny baryłki ropy naftowej ceny paliw nadal są wysokie. Jak przywrócenie VAT-u na paliwa wpłynie na ceny? Kiedy zostanie wprowadzone embargo na Rosyjską ropę? Jakie ceny paliw będą w 2023 roku? Dlaczego diesel ma być rekordowo drogi? 5 grudnia zadecyduje o przyszłości rynku paliw w Polsce.

Źródło: YouTube.com

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Stanlley 25.11.2022 11:44

    Nooo są wysokie bo marża w pozostałych elementach łańcucha jest horendalna – w końcu fundusze, udziałowcy muszą się obkuć do granic możliwości – oczywiście kosztem zwykłych ludzi – bo mają być biedni w imię klimatu

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.