Rybak z Tajlandii wyłowił niezwykły żywy szlam

Opublikowano: 26.09.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 304

Na wybrzeżu Tajlandii, w pobliżu miasta Songkhla jeden z lokalnych rybaków, złowił coś co go zdumiało. Była to istota, która wyglądała jak żyjąca galaretowata substancja.

Do niezwykłego połowu doszło w zeszłym tygodniu, W sieci rybackie w Zatoce Tajlandzkiej udało się wyciągnąć niezwykłe stworzenie. Nikt nie był w stanie stwierdzić do jakiego należy gatunku, pomimo faktu, że rybacy znają wiele morskich stworzeń od małży do meduz.

Gdy stworzenie znalazło się na pokładzie zaczęło pełzać próbując się z niego wyczołgać. Istota miała szarawy kolor z licznymi czarnymi kropkami i małymi miękkimi czułkami. To sugeruje, że może to być jakiś rodzaj małży lub morskiego ślimaka. Jednak mimo, że zdjęcia i filmy z tą kreaturą krążyły po Internecie ponad tydzień, żaden z biologów morskich nie rozpoznał tego stworzenia.

Rybacy, którzy złowili to coś również przyznają, że nigdy nie widzieli czegoś podobnego. Sugerują oni jednak, że z doświadczenia wiedzą, że mogło to być niebezpieczne, bo poruszało się bardzo powoli i było jasnego koloru co jest uważane za znak rozpoznawczy jadowitych stworzeń. Dlatego nawet nie dotykając tego stworzenia, wyrzucono je za burtę.

Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o