Rybak z Tajlandii wyłowił niezwykły żywy szlam

Opublikowano: 26.09.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 22

Na wybrzeżu Tajlandii, w pobliżu miasta Songkhla jeden z lokalnych rybaków, złowił coś co go zdumiało. Była to istota, która wyglądała jak żyjąca galaretowata substancja.

Do niezwykłego połowu doszło w zeszłym tygodniu, W sieci rybackie w Zatoce Tajlandzkiej udało się wyciągnąć niezwykłe stworzenie. Nikt nie był w stanie stwierdzić do jakiego należy gatunku, pomimo faktu, że rybacy znają wiele morskich stworzeń od małży do meduz.

Gdy stworzenie znalazło się na pokładzie zaczęło pełzać próbując się z niego wyczołgać. Istota miała szarawy kolor z licznymi czarnymi kropkami i małymi miękkimi czułkami. To sugeruje, że może to być jakiś rodzaj małży lub morskiego ślimaka. Jednak mimo, że zdjęcia i filmy z tą kreaturą krążyły po Internecie ponad tydzień, żaden z biologów morskich nie rozpoznał tego stworzenia.

Rybacy, którzy złowili to coś również przyznają, że nigdy nie widzieli czegoś podobnego. Sugerują oni jednak, że z doświadczenia wiedzą, że mogło to być niebezpieczne, bo poruszało się bardzo powoli i było jasnego koloru co jest uważane za znak rozpoznawczy jadowitych stworzeń. Dlatego nawet nie dotykając tego stworzenia, wyrzucono je za burtę.

Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o