Rusza przymusowy pobór w Polsce

Opublikowano: 08.12.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1332

Wojsko Polskie buduje 300-tysięczną armię. Choć formalnie powszechnego poboru do wojska nie ma, obywatele mają obowiązek stawić się na ćwiczenia do wojska, które kończą się wymuszeniem (pod groźbą więzienia) złożenie przysięgi wojskowej, czyli powołaniem do wojska (nawet jeśli powrócą do cywila, są już żołnierzami). Krzysztof Ator Woźniak rozmawia z porucznikiem Piotrem Powałką o tym, co czeka w wojsku podwładnych.

Źródło: YouTube.com

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. shkshk 08.12.2022 15:16

    Zobaczcie jak sprytnie odwrócili kota ogonem. Nie ma już tematu dlaczego wraca pobór do wojska tylko wszyscy się zastanawiają czy kobiety też powinny mieć przymus. Najszybsze przesunięcie okna owertona w historii a ludzie się nie zorientowali, że taki sam trik jest na darmowych szkoleniach z telemarketingu na youtube. Wykop jest doskonałym przykładem lunatyków, niby młodzi inteligentni a dają się zrobić w balona jak emeryt na pokazie garnków….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.