Rumuński klub piłkarski zabrania gry zaszczepionym

Opublikowano: 27.02.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2312

W związku z licznymi powikłaniami poszczepionkowymi dziesiątkującymi sportowców, rumuński klub sportowy Steaua Bucureşti ogłosił, że rezygnuje z piłkarzy zaszczepionych.

Właściciel klubu Gig Becali, posiłkując się decyzją klubowych lekarzy oświadczył, że zaszczepieni piłkarze „tracą siłę”, a nawet stwierdził, że „zaszczepieni umierają w szpitalu”. Niedawno, jeden z czołowych piłkarzy drużyny, Claudiu Keseru musiał zawiesić karierę po szczepionkowych komplikacjach.

W ślad za słowami i decyzją klubu, rozpoczęła się nagonka władz, które na oficjalnej stronie facebookowej rządu napisały – wbrew faktom obserwowanym na całym świecie – „Zaszczepieni piłkarze NIE tracą swych sił po zaszczepieniu się przeciwko COVID-19!” Po kilku innych zdaniach proszczepionkowej propagandy, padają zawsze towarzyszące takim wypowiedziom mantry aby „Korzystać TYLKO z wiarygodnych, oficjalnych źródeł informacji” oraz aby „słuchać tylko tych, którzy wierzą nauce i medycynie”.

Właśnie w tym ostatnim wezwaniu widać całą słabość współczesnej covidowej i proszczepionkowej narracji: WIERZ nauce i medycynie, UWIERZ na słowo, bo tak mówią tzw. eksperci, skompromitowane agencje rządowe i finansowane przez lobby farmaceutyczne laboratoria i uniwersytety. Jeśli masz inne zdanie niż oficjalna RELIGIJNA narracja, nie jesteś już naukowcem, nie jesteś ekspertem, choćbyś pokończył dziesiątki szkół, miał multum tytułów naukowych i tysiące publikacji naukowych. W momencie przekroczenia „granicy przyzwoitości”, w momencie odrzucenia WIARY szczepionkowej, nie wolno nawet z tobą dyskutować, na twoje rzeczowe, naukowe argumenty zatykane są uszy i stajesz się wyklęty. Nie należysz już do kościoła pod wezwaniem świętych szczepionek.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Bibula.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.