Ruch trans celuje w chrześcijan?

Opublikowano: 10.04.2023 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2946

Ruch transseksualny celuje w chrześcijan – stawia mocną tezę znany konserwatywny komentator Tucker Carlson z Fox News. To komentarz do tragicznego w skutkach zdarzenia, kiedy zmiennopłciowiec otworzył ogień w szkole chrześcijańskiej.

W ubiegłym tygodniu w amerykańskim Nashville Audrey Elizabeth Hale, 28-letnia kobieta identyfikująca się jako „trans”, zastrzeliła troje dzieci i troje dorosłych. Kres morderczym instynktom zmiennopłciowca położyło dopiero przybycie policji.

Zdarzenie to jest szeroko komentowane w Stanach Zjednoczonych. W programie „Tucker Carlson Tonight” gospodarz wygłosił ostrą i dalece od poprawnej politycznie opinię, która pewnym środowiskom bardzo się nie podoba. „Ruch trans jest wymierzony w chrześcijan, także z użyciem przemocy” – powiedział Carlson i dodał, że tragedia nie była „przypadkową strzelaniną”. „Ruch trans jest lustrzanym odbiciem chrześcijaństwa i dlatego jest jego naturalnym wrogiem” – kontynuował. „Ideologia trans rości sobie prawo do panowania nad naturą. Z dziką pewnością wmawiają, że można zmienić tożsamość, płeć po urodzeniu. Chrześcijanie nigdy nie zgodzą się z tym stwierdzeniem, ponieważ są to moce, które według nich posiada tylko Bóg” – mówił dalej.

Carlson wskazywał także, że niektórzy zwolennicy ideologii transgenderowej są „rozwścieczeni”, gdy chrześcijanie odrzucają ich przekonania. „Ludzie, którzy wierzą, że są Bogiem, nie mogą znieść, gdy przypomina się im, że nim nie są” – powiedział. „Chrześcijaństwo i ortodoksja transgenderowa to całkowicie niekompatybilne teologie. Nigdy nie da się ich pogodzić. Są na kursie kolizyjnym ze sobą. Jedna ze stron prawdopodobnie będzie chciała rozlewu krwi. (W Nashville) nasze obawy zostały potwierdzone” – nie gryzł się w język.

Gospodarz Fox News przywołał także jedną z odezw, w której nakłaniało zmiennopłciowców do „kupowania broni i jeśli to konieczne, używania jej” przeciwko tym, którzy nie zgadzają się z ich przekonaniami. Carlson podkreśla jednak, że „to nie rzeczywiste zagrożenie przemocą ze strony chrześcijan inspiruje niektóre osoby transseksualne do kupowania AR-15”, mimo że media głównego nurtu forsują narrację, że osoby mające „zaburzenia płciowe” są w niebezpieczeństwie.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. andi170 11.04.2023 10:00

    Trzeba przywrócić zapomniane zasady starego testamentu ,,oko za oko…..” I wtedy dopiero katolicy będą sznowani ,kościoły ,krzyże,pomniki będą miały spokój.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.