Rozmowy w deszczu – Wenezuela

Opublikowano: 17.08.2016 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2053

Opublikowano: 24.01.2012

Rozmowa z Pauliną Kańską i Olgą Makowską o wolontariackiej podróży do Wenezueli.

Autor: Maurycy Hawranek
Zdjęcie: Bruno C.
Premiera w RWM: 15.01.2012


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. www.margarita-polaka.info 24.01.2012 23:44

    Ciekawy wywiad, jednakże wiele jest w nim niezgodności. Chociażby ta o tym, że ruch turystyczny w Wenezueli jest ograniczony ze względu na rządy tam panujące. W samej tylko Polsce w 2011 roku Wenezuela była 3 egzotycznym miejscem turystycznym (po Dominikanie i Kenii). Wystarczy wybrać się na Margaritę, żeby spotkać tam turystów z każdego zakątka świata. Poza tym jeżeli chodzi o surfing to wiadomo, że nie jest to LA, ale to też inny rodzaj wody. Wystarczy jednak wybrać się w odpowiednie miejsce(http://www.globalsurfers.com/country_details.cfm?land=Venezuela).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.