Rozmowa dla szurów i foliarzy

Opublikowano: 29.05.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1324

O sieci 5G i promieniowaniu elektromagnetycznym rozmawiają w telewizji PL1.tv Edyta Paradowska i Rafik Ennaoui. Linki do źródeł i ważnych stron dotyczących omawianego tematu TUTAJ.

Źródło: PL1.tv

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Quasar 29.05.2022 22:21

    Bardzo dobry i ciekawy wywiad, sporo informacji w temacie…

    tylko zastanawiam się, dlaczego używacie nomenklatury wroga, nazewnictwo psychopatów chcących wprowadzać po trupach milionów ludzi zmian technologicznych, skutkujących mutacjami, rakiem i śmiercią nie przystoi, to wcale nie jest śmieszne.

    To jest OSTATECZNA WALKA o ŻYCIE i WOLNOŚĆ, jeśli ją przegramy, wszyscy bez wyjątku przestaniemy istnieć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.